Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi visz rá egyre több embert,...

Mi visz rá egyre több embert, hogy az utca közepén, de akár fenyes nappal is, előkapja a nemiszervét és vizeljen?

Figyelt kérdés

Régebben elintéztem annyival, hogy hát Budapesten az emberek bunkók, ez van. De aztán laktam 4 évet Svájcban, most a második évem húzom le Németországban és ugyanúgy, reggel-este, nyilvános helyen, eldugott parkban, gyakorlatilag mondenhol az utcán vizelő férfiakba botlok. Kétszer láttam nőt is, mondjuk. Egyszer pedig -ez a kedvencem- a saját társasháziunk kertjében ürített az úriember, a szíve hölgye pedig két lépésre tőle várta, hogy befejezze. Olyan édesek voltak.


Még Magyarországon azért is toleráltam jobban, mert otthon vagy nincs nyilvános wc, vagy olyan állapotban van, hogy oda a patkányok se költöznének be, de itt kint lépten-nyomon akad illemhely is, de mindenféle gyorsétterem, presszó, akármi, mindenhol ingyenesen használható a mosdó. Miért "kell" akkor az utcán sétáló embereket a kikapott nemiszervekkel és a ammóniaszagú, bűzlő vizelettel undorítani?


2016. febr. 26. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Valami nagyon furcsa ember lehetsz és vonzod az ilyeneket - én ugyanis közel 60 évesen még nem találkoztam ilyennel, legfeljebb nagy ritkán valaki aránylag feltünés nélkül az út/utca szélen egy bokor vagy házfal mellett végezte a dolgát, de ilyen is max. 15-20 eset volt eddig életemben.
2016. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Hat nem tudom, en bringaval kozlekedtem hat even hat pesten napi szinten, a legvaltozatosabb idopontokban, lakott es kevesbe lakott helyen, de szerintem osszesen ketszer lattam hajlektalant pisilni az utcan. Egyszer meg en is bunbe estem, bar elbujtam az ut mellett a bokor legmelyere, de mas megoldas nem volt.


De nyilvanosan vizelot ketszer lattam, itt angliaban egyszer sem, pedig harom honapja bringazok itt is napi szinten - bar elegge allando idopontban.

2016. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én 28 éve élek Németországban, de egyetlen egy embert sem láttam eddig nyilvánosan végezni a dolgát (3-4 éves kor fölött)!
2016. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mostantól lefotózom nektek. Valaki a kérdésemre is válaszolna, vagy csak a hitetlenkedés megy?
2016. febr. 26. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel ezek szerint egyedül vagy ilyen tapasztalatokkal, ezért senki nem tudja megmondani, hogy akiket látsz, azok miért teszik ezt. A megoldás, hogy legközelebb megkérdezed az illetöt.


Mellesleg a FRISS vizeletnek nincs sem büze, sem ammóniaszaga - csak ha hosszabb ideig áll!

2016. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mi visz rá egyre több embert, hogy az utca közepén, de akár fenyes nappal is, előkapja a nemiszervét és vizeljen?"

Nagyon kell neki.

2016. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Valószínű turisták vagy igénytelennek és persze kell nekik.


Bp. is csinálják a turisták és hajléktalanok, akinenk nagyon kell. DE jellemzően nagyobb vársosban nagyobb beton tömeg , több hülye. Valószinüleg olyan helyeken jársz amik elhanyagoltabbak és jó hely a megállásra.


Én MOn és külföldön olyan helyeken láttam facsoport, beton rész, amik elbújni való helyek. Persze ez kellemetlen, ha a házad elött vagy az albérlet mellett van ilyen beton v. csoport rész mert nagyonn eséllye botlasz ilyenbe.

2016. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan, hogy nagyon rám jött, a közelben nem volt wc, pénzem sem volt, hogy bemenjek vmi közeli étterembe csak azért fogyasztani, hogy wc-zhessek - de akkor mondjuk legalább elbújtam egy bokorba, nem az utca közepén...


De amúgy én is láttam már nem egy embert házfalnál pisilni, és olyan is volt, aki nem csöves volt, de gyanítom, nem is turista.


Sztem az okok, amik lehetnek:

-nagyon kell, és nincs a közelben

-nem szégyenlős

-proli

2016. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tizenpáréve sétáltam a Határ úton Budapesten a metróaluljáró felé. A járda közepén ott volt egy emberi ürülék szépeb kifektetve. Na azt add össze, hogy azon a forgalmas úton az hogyan került oda?
2022. júl. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!