Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Összejönnétek egy nálatok...

Összejönnétek egy nálatok sokkal tehetősebb nővel?

Figyelt kérdés

Először is van férje...de leginkább a pénz miatt vannak együtt, tényleg nagyon gazdagok, AMG Mercikkel járnak, legdrágább ruhák stb.


Aztán ezzel a csajjal én régen kavartam (egy csók volt), és egyébként nagyon ott van a lány külsőre a toppon, viszont a személyisége ilyen sablonos, kicsit maga a lány unalmas úgy ahogy van, de ahogy kinéz igazából mindegy.


A lényeg annyi hogy írogat nekem, de még semmit nem írtam neki vissza, mert ugye férje van...a másik pedig az hogy nem tudnám anyagilag azt a színvonalat nyújtani neki amit gondolom megkíván :D Szerintetek sincs értelme beszélgetnem vele? egyébként 24 éves a csaj én meg 29 vagyok.


2022. ápr. 16. 14:53
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
96%
A hogyan legyél egy kitartott kitartottja műsort làthatjuk?
2022. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a szeretője akarsz lenni, de ő maradjon a férjénél, mert eltartani nem tudod.
2022. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hanna S ***** válasza:
100%

#2


Olvasd el még egyszer, szerintem nem egészen ezt mondta!

2022. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyásó retek nem kéne. Maradjon csak a jelenlegi balekjával.
2022. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Fúj drága Mercedes?🤮

Ahelyett inkább egy szép camaro vagy egy dodge challenger.. és olcsóbb is

2022. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát maximum a szeretője igen...mivel gondolom megszokta azt a szintű luxust amiben él jelenleg.
2022. ápr. 16. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én voltam hasonló helyzetben, de a személyisége is nagyon tetszett, meg nekem nem kellett gondolkodnom, hogy mi legyen, mert más ügyek miatt többször találkoztunk és nagyon megszerettem. A tehetőssége nem zavart, ebből nem is volt gond, de szeretői kapcsolatból nem lett több, viszont egy idő után az már nem volt elég és vége lett az egésznek.
2022. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Mivel kifejezetten vonzónak találom ha valaki gazdagabb nálam meg azt is ha fiatalabb valószínűleg igen, ha csak nem borzasztóan taszító ezektől eltekintve.
2022. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Valószínűleg a beszéljünk,mi a baj típusú beszélgetés lenne belőle.

Egyszerűen férfiként az,hogy jelenleg hol tartok,mit tudok teljesíteni...

Mondjuk nem csodálom,azért a körülmények sem olyanok,mint Washingtonban...

De akkor is,kellemetlenül érezném magam.

Őszintén szólva ha neki tetszenék,szívesen beszélgetnék vele,meg stb,de mocskosul kellemetlen lenne.

Nem koppintanám le,az tuti. Ő is ember,ki tudja mit akar mondani,ki tudja kivel találkozik az ember.

:/

2022. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!