Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sajnálják meg hamarabb...

Miért sajnálják meg hamarabb a nőt és a gyereket, mint a felnőtt férfit?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Milyen értelemben?
2022. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az orosz-ukrán háborúra gondolok.
2022. ápr. 17. 07:57
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem sajnálják jobban csak nagyobb védelemre szorul szerintem.
2022. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanúgy sajnálják. Csak háorúban is alap kellene legyen, hogy védtelen gyerekeket, akik előtt ott az élet, nem lövünk halomra, nem gyújtjuk rá a házat, és alap kellene hogy legyen, hogy nem erőszakolunk meg nőket, és aztán nem lőjjük fejbe őket, és nem dobjuk tömegsírba a testüket.


A férfiak pedig vagy elhagyták az országot, vagy mint fegyveres erő harcolnak. Nekik talán van esélyük túlélni fegyverrel a kezükben.

2022. ápr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A háború kapcsán pont, hogy a nők elmenetele miatt volt hőbörgés, de arról meg az ég világon senki sem beszél, hogy

1, amikor a menekült nők és gyerklányok megérkeztek németországba, a stricik az első perctől kezdve jóformán vadásztak rájuk, hogy prostit csináljanak belőlük (ami kb minden menekült nőre és gyerekre veszély; a sziriai nőket és gyerekeket az olaszok próbálták így eladni)

2, az ottmaradt nőket halomra erőszakolják az orosz katonák (ami szintén jellemző háborúban)

Egy videóban láttam ahol egy fejkendős, 80 éves nénike mesél zokogva arról, hogy hogy erőszakolták meg őt az orosz férfiak


Nagyon kevés embert érdekelnek ezek a dolgok. A férfi hősiességről és áldozatokról mindig esik szó, azokrol a nőkről, akik szintén kiveszik a részüket a harcokbol, vagy azokról a nőkről, akiket a női létük miatt külön kínzások érnek, szinte sosem. Mi többet vársz még el?

2022. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A nőt èn sem èrtem, pedig èn is az vagyok.
2022. ápr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Feministák nagyon túltolják már, régen sokkal jobban sajnáltam a nőket ilyen esetben, de hogy ilyen alkalommal mindig megjelennek ezek a véresre mázolt, tüntető feminista nők, mintha semmi más baj nem lenne a háborúval kapcsolatban, a gyerekek, állatok, idősek, a természet, és ugye akik lóf.szt se érdekelnek, a férfiak, apák.

Ez a bújtatott tipikus férfigyűlölet, ahol kiélvezhetik magukat.

A feministák kb úgy ajnározzák a női nemet, mintha valami védtelen kiskutyák lennének, itt a neten meg csinálják a nagyszájú agresszív hőst, akik kiállnak minden nőért. Ez a hatalmas női összetartás valami hihetetlen.

Evvel a béna tüntetgetésükkel kb semmit nem érnek el, csak az utálatot, meg az ellenszevet szokás szerint.

2022. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Mindig az utálja a nőt, aki nem boldogul vele, az ómegahím.
2022. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is bírom, mikor ki kell emelni, hogy pulya halt meg. Az ember élet akkor is emberélet, ha nem egy kis szarosé
2022. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

9

Te is anyádnak meg apádnak a kis "szaros" gyereke voltál. De valszeg nem is sírt volna utánad, ilyenért mint te kár is könnyeket áldozni.

2022. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!