Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őrült vagyok? Milyen "személyi...

Őrült vagyok? Milyen "személyiség" ez?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, dolgozunk, jól élünk. De néha úgy érzem túl unalmas, és ekkor előtör belőlem az "őrült" énem. Aki csak pörögne, bulizna. Ekkor keresem a társaságot kivel lehet csinálni nem hétköznapi dolgokat.

Egy szélsőséges példa: berúgni és egy bevásárló kocsiban ülve végig menni a városon.

De bármilyen őrült tevékenység csak pörget és ez jól esik.


Van hogy ez nem jön elő hónapokig. Ekkor nyugodt vagyok, még csak nem iszik max két hetente 1 sört az utolsó munkanap után, miközben filmezünk barátnőmmel.


De amikor rámtör ez a fura érzés akkor frusztráltan, néha már kétségbe esetten keresem az alkalmat amikor valami őrültségben részt tudok venni.


Valami gond van velem? Mintha az elfojtott fiatal énem próbálna előtörni, de legtöbbször nyugodtan elvan bennem.


28 vagyok, látom és tudom mik a fontosak az életben, teszek is érte. Úgy gondolom felelősségteljesen élem az életem. De amikor előtör belőlem ez az érzés az egészet képes lennék felrúgni és új életet kezdeni, csak a mának élni.


Nagyon furcsa, de egyben érdekes számomra ez az egész. Mit gondoltok mitől lehet ez?



2022. márc. 30. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Még nem élted ki magad, ennyi a gond.
2022. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen

29 vagyok Van egy 7 hónapos fiam és ugyanezt érzem

Sosem fogok felnőni. Nekem kell az őrültség, bulizás,koncertek

Ez ilyen

2022. márc. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Egy: Az, hogy berúgsz, és egy bevásárlókocsiban végigmész a városon, egyáltalán nem “őrültség”, maximum gyerekes. Ez a legklisésebb dolog, amit mindenki megcsinál tizen-huszonévesen, aztán flexel vele, hogy “én olyan őrült vagyok 🤪🤪”. Az nem itt kezdődik.

Viszont süt a szövegedről, hogy fiatalkorodban nem élted ki magad, ezért egy egyszerű bulit is úgy élsz meg, mintha hatalmas őrültség lenne.

Kettő: Szerintem az teljesen normális, hogy időnként mindenki kiadja magából a feszültséget. Attól még, hogy felelősségteljes felnőtt vagy, aki eljár dolgozni, attól még időnként ki kell adnod magadból a gőzt. Persze van, aki ennyi idős korára kicsit már lenyugszik, de az én környezetemben ennyi idősen még mindenki bőven szokott bulizni. 🤷‍♀️

Viszont ezt a bevásárlókocsis dolgot jobb, ha elhagyod, mert kb. tizenötévesen volt utoljára “menő” vagy “őrültség”.

2022. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó látni, hogy nem vagyok egyedül ezekkel.


A bevásárlókocsis dolog csak egy lesarkított példa volt, ami hirtelen eszembe jutott.


Ti milyen módon engeditek ki a gőzt? A munkában tapasztalt stressz okozhatja ezt? Vagy az ember csak simán mindig vissza vágyik a bulis időszakokra?

2022. márc. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!