Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan hogy egy szülő, leginkább édesanya féltékeny lehet a lányára,pár kapcsolat szempontból?Történt-e valakivel ilyen,vagy ismerősével?

Figyelt kérdés

Kellemes ünnepeket :) .Pár hete beszélgettem egy hölgy ismerősömmel,és fel vetette,hogy lehet az anyukája féltékeny picit ránk,mert neki nagyon rossz a kapcsolata,iszonyat féltékeny,meg sírós,önbizalom hiányos.Á mondom miért lenne az,szerintem örülnie kéne,hogy a lányanak nincs ilyen gondja.Párommal szakítottunk,illetve ő,de konkrét ok nem hangzott el.Próbáltam az egészet át gondolni,és voltak olyanok,hogy be akart nagyon szabályozni az édesanyja,valamit mindig kitalált neki. 3 éve voltunk együtt a leánnyal,volt már neki is rossz kapcsolata,és maga a lánya mesélte,hogy ott nem szólt bele az anyja,sőt,még mondogatta hogy lásson ilyet is ne mindig csak a pozitív dolgokat.A lánya meg fel veszi magára az anyuka gondját így lelkileg,hozzám tudott is volna költözni,akart is,de egyszerűen pasz mi történt és ki lépett a kapcsolatból.A hölgy szerint ilyen önző szeretet ez,hogy egyikük sem legyen nagyon boldog,mindenki a rossz dolgait meg ossza egymással,velem kapcsolatban meg nem tud.

Kicsit gáz ez valóban,ha létezik ilyen.

De állítólag rá fog jönni majd lány,de gondolom ez még idő.


2022. ápr. 18. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez csak elmélet. Ráadásul más kapcsolatban nem volt ilyen az anyja.

Biztos könnyebb neked azt hinni, hogy anyuka tett keresztbe, mint azt, hogy a lány nem akarta veled

2022. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nyilván csak elmélet ez,elfogadom ha a lányt nézem csak,hogy nem akarta.

Bár ez most egy érdekes,mert valamiért meg húz vissza felém...

2022. ápr. 18. 10:25
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Na ezért kell vigyázni a csajokkal. Mindig mondtam nektek, rafináltak ezek
2022. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én konkrétan tudok ilyen hasonló esetről😄. Az anyukának valamivel fiatalabb pasija volt, de végül a lánya elszerette tőle. Hetekig a facebookon gyalázták egymást, anya meg a lánya nyilvánosan, alpári stílusban.
2022. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, egy jó 5 éve velem is kábé ugyanez történt.

De én már letudtam annyival, hogy defektes volt az egész család, és a csaj sem volt kivétel bármennyire is nem akartam észrevenni.

Ha egy család defektes, akkor elég nagy eséllyel a gyerek sem lesz egybe, kivéve ha mindenáron menekülni akar, de se az exem nem akart igazán, se ahogy látom nálad sem...

2022. ápr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5# hozzá szólónak:Hasonló a szitu ahogy figyelem globálba a családot,hogy sok minden furcsa. Lány ugyan valamit érzékel,hogy nem helyes,de még sem történik semmi.

Ugyan ezt megkaptam akár barátok,szüleimtől,hogy valószínű valami baj lehet fejben,ezt a nevelő apukája is próbálta mondani nekem egy időben,hogy 1-es 2-es típus van: Amit lát és másol,illetve az örökletes.

Azzal egyetértenek az ő rokonai,hogy ha eljött volna hozzám jót tett volna neki,nem értik ők sem. Arra véli több ember úgy éli vagy élik ezt meg,hogy mindketten "szenvedjenek"

2022. ápr. 18. 16:09
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Az a baj felesleges ilyenbe túlzott energiát belevinni azt tanultam meg.


Nálunk az volt, hogy a családját is folyamatosan szidta neked, még sem történt semmi, sőt mindig azt mondta én vagyok az egyetlen aki szereti és jó hozzá még is kidobott magyarázat nélkül, aztán maradt otthon a beteg környezetben.


Az ilyet szerintem nem lehet megérteni. Speciális esetek, speciális embert igényel.

2022. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# huuu bakker ugyan ez igen kb szórol szóra. Elmondja ,hogy szeret(pedig 1 hónapja van kis pasija),meg tudja milyen vagyok stb. Szidja is felváltva hol anyukát,hol a nevelő apukát,és még is engem dobott. Minden magyarázat nélkül,2 hónapja még költözni akart hozzám. Hozzá tette,nem tudja miért csinálja ezt,ezt úgy sem lehet érteni,nevessek ő rajta.
2022. ápr. 18. 16:42
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Kis idő múlva majd örülni fogsz, hogy idejében megszabadultál egy ilyentől. Szerintem ilyen lány mellett sose lehetne boldognak lenni.

2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bevallom picit zavarodott voltam,mert sokáig magamba kerestem a bajt,mondom mit csináltam olyat?kérdés hegyeket csináltam már,nem értettem. De lassan lassan kezdem össze rakni,úgyhogy köszönöm a tapasztalatod,hogy meg osztottad,nagyon egyezik minden.


Igen édesapámék is így közelítették meg,hogy nem lenne jó életem,mindig idegeskednék,mert sose tudni mi kattan be.Amúgy nagyon váratlanul,egyik napról a másikra jött ez.

Arra is felkészültem,hogy lehet keresni fog valahogy... De majd nem bunkón vagy lehet neki ez kell nemtudom,hogy ezt ne erőltessük inkább.

2022. ápr. 18. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!