Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan hogy egy szülő, leginkább édesanya féltékeny lehet a lányára,pár kapcsolat szempontból?Történt-e valakivel ilyen,vagy ismerősével?

Figyelt kérdés

Kellemes ünnepeket :) .Pár hete beszélgettem egy hölgy ismerősömmel,és fel vetette,hogy lehet az anyukája féltékeny picit ránk,mert neki nagyon rossz a kapcsolata,iszonyat féltékeny,meg sírós,önbizalom hiányos.Á mondom miért lenne az,szerintem örülnie kéne,hogy a lányanak nincs ilyen gondja.Párommal szakítottunk,illetve ő,de konkrét ok nem hangzott el.Próbáltam az egészet át gondolni,és voltak olyanok,hogy be akart nagyon szabályozni az édesanyja,valamit mindig kitalált neki. 3 éve voltunk együtt a leánnyal,volt már neki is rossz kapcsolata,és maga a lánya mesélte,hogy ott nem szólt bele az anyja,sőt,még mondogatta hogy lásson ilyet is ne mindig csak a pozitív dolgokat.A lánya meg fel veszi magára az anyuka gondját így lelkileg,hozzám tudott is volna költözni,akart is,de egyszerűen pasz mi történt és ki lépett a kapcsolatból.A hölgy szerint ilyen önző szeretet ez,hogy egyikük sem legyen nagyon boldog,mindenki a rossz dolgait meg ossza egymással,velem kapcsolatban meg nem tud.

Kicsit gáz ez valóban,ha létezik ilyen.

De állítólag rá fog jönni majd lány,de gondolom ez még idő.


2022. ápr. 18. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb mindenre akkor jöttem rá mikor utána lett normális kapcsolatom, hogy mennyire is szar volt egy ilyen lány mellett.

Akinél nem lehet bízni abban, hogy tudja hogy mit akar, az rég rossz. Vagy épp mindig mást akar, mindig befolyásolja valami vagy valaki. Szörnyű.

2022. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen igen,teljesen meg értem :/

Na ez még részemről nem történt meg,de kiváncsi leszek rá,ha lesz egy másik milyen lesz :).

Igen itt a bizalommal most azért baj van.. mert ez gáz azért,hogy nem tudsz alapozni a partnerre,időzített bomba gyakorlatilag

2022. ápr. 18. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!