Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak számára miért...

A férfiak számára miért imponáló velük nagyjából egyidős nőket kislánynak/lánykának hívni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Mert alacsonyabb presztizzsel rendelkeznek a lányok. Meg hát valljuk be, úgyis viselkednek mint a kislányok
2022. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Kevésbé lehet a lányokat komolyan venni. Gondolj csak bele
2022. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert idióták.
2022. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Sok nő kifejezetten élvezi, ha cukiskodnak vele, kislányként kezelik, gondoskodásban részesítik... (én is ilyen vagyok, és 27 éves leszek).
2022. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1%
Ez tudatalattival van összefüggésben. A lányok szeretik is, mert olyan mintha az apja mondaná rájuk, ergo az apjuk meg ugye eltartja a lányát. Így kvázi a csaj el akarja tartani magát, aztán pofára esik, hogy egy férfi okosabb nála. Na akkor jön a durcimurci
2022. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

#5 az első két mondatod okos... viszont az eltartatást azert nem kell minden lányba/ nőbe belefikcionálni.


Ma már egyre inkább a totális függetlenség, önállóság a trend, a követendő minta, saját bevétellel, lakással... a mai generáció már nem akar másoktól függeni.


Viszont egy kapcsolatban néha nem baj, ha "lemegyünk" kislányba, egymás között. Én ilyenkor még a derékig érő hajamat is 2 copfban hordom, a szerep kedvéért.

2022. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Mert a férfi szeretne egy kislányt látni a nőben.

Vagy nem elég magabiztos és így szeretne felülkerekedni rajta.

Vagy kedvességből mondja.

Vagy semmi jelentősége, csak ez a szava járása.

Szerintem a férfiak se mind egyformák.

2022. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
A dominancia egyik jele, imádják ha a nő kisebb, gyengébb, kevesebb náluk. Ettől érzik magukat többnek, nagyobbnak, magabiztosabbnak; így nem jönnek elő a komolexusaik.
2022. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Én is középkorú vagyok (46), mégis égőnek tartom, amikor 60-70 éves énekesek Énekelnek a "lányról". De hát így mégis jobban hangzik, mintha öregasszonyokról szólnának a számok. Én is jobb szeretem a fickó megnevezést, mint a vénembert, vagy a bácsit.:)
2022. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

#9 Fickó? Ilyet már jó ideje nem használnak az emberek. Látszik le vagy maradva töki.

Egy férfi megnevezése lehet a következő: Úriember, Adonisz, Király, Főnök, Férfi, Úr. Tehát Szigorúan olyan megnevezés, amely nem lekicsinyítő, és szigorúan nagy betűkkel.

Egy lánynál lehet a következő: kislány, lány, homály, csitri, ringyó, ribi, töketlen, rongy, riherongy, kiégett, vénhett, korcs, nap hosszat lehet sorolni ezeket a szép megszólításokat,

viszont ebből is érteni fogod, szerintem, vagyis remélem.

És szigorúan kis betűvel! Mert ha nem akkor csatt!!!!

Na pá kivénhett

2022. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!