Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkoznátok akkor ha veletek...

Barátkoznátok akkor ha veletek rendes az illető, gyerekkori haver, de látjátok, hogy a közösségi oldalakon milyen gyűlölet van benne (politika), hogy utálkozik, milyen szavakkal illet másokat, akik más mint ő, ott teljesen más oldalát mutatja?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 19:55
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
15 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Én személy szerint senkivel nem barátkoznék, aki "közösségi" oldalakat használ. Értelmes, tudatos, és felelősségteljes barátokat szeretnék...
2022. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Nekem van egy ilyen ismerősöm, egy volt kollégám.

Nem az FB-oldaláról ismertem meg ezt az oldalát, mert munkahelyen is elég nyíltan beszélt ilyenekről, meg úgy általában láttam, hogy viselkedik, ha valamibe belelovalja magát. Munkatársként teljesen jó viszony volt köztünk, de soha nem akartam volna barátkozni vele. És természetesen sosem mondtam el neki, hogy a politikai kérdéseket árnyaltabban látom.

2022. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. Sot, olyan emberekkel nem lenne gusztusom tobbet rohogcselni, beulni, programokat csinalni, akikrol kiderult, hogy patkanyok. Nem kevesen. Oket leepitettem.
2022. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!