Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőletek is egyből undort...

Belőletek is egyből undort keltenek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Fontoskodó, fríeszefe, love is love, covid oltott profilképű, minden ügy mellett kiálló birkák. Rendben van, hogy oltott vagy, de miért érzel kényszert arra, hogy ezt meg is oszd? Az is oké, hogy támogatod a melegházasságot, de miért járna ezért a süti? Nem az zavar, hogy ezek az emberek ilyesmiket támogatnak, hanem az, hogy nem őszinték és ezzel csak az a céljuk, hogy megmutassák a külvilág felé, hogy mennyire jófej emberek.


Aztán ott vannak azok, akik a megfogant magzatuk ultrahangképét töltik fel a közösségi oldalakra, vagy a terhes hasukat, de sorolhatnám, hogy még mennyi olyan egyéb intim dolog van, ami magánügy.


Van pár pszichológus ismerősöm, és azt látom, hogy folyamatosan politizálnak, minden baromságot feltöltenek magukról a netre, nekiállnak kommentháborúzni és az ilyenekhez járnak más emberek a mentális egyensúlyért?


Ezek jutottak most eszembe, én már amikor meglátok egy matricás profilképet, akkor kedvem lenne törölni az illetőt.


2022. ápr. 19. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Latod ezért (többek között) nem használtam soha Facebookot 😁


Teljes mértékben igazad van.

2022. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Facebookon csak a főzős oldalakat, autós-motoros\fotós\könyvajánló csoportok bejegyzéseit látom.


Minden ismerősöm tevékenysége láthatatlan, mert beállítottam.


Megéri ilyen hülyeségekkel felhúzni az agyad?

Vagy ne lépj be Facebookra, vagy állítsd be, mit akarsz látni hírfolyamon. A többi csak hiszti.

2022. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem, én nem tudom mit érzek irántuk. Helytelen látatlanban ítélkezni.

Nekem is fura ez a fajta megosztási kényszer, ez a folyamatos velemenymegosztas, távol áll tőlem. De ember, a fél világtól nem undorodhatunk!

Szóval a legjobb amit tehetsz: hide-old őket a való világban meg senki nem mászkál hashtagekkel, ott még szeresd őket!

2022. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Engem ezek közül a terhes nők akasztanak ki úgy mint téged, nem ritka hogy hányingert kapok egy-egy ilyen képtől, nem értem miért kell feltölteni mert tényleg magánügynek kéne lennie, azt hiszik hogy így érnek csak valamit vagy nem tudom....de konkrétan undort kapok tőlük sokszor.


29f

2022. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Én mindenkit szeretek... 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️💜💙💚💛🧡❤️
2022. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert bár én se szeretem az ilyet, de annyira azért nem érdekel. Aki túl sok számomra érdektelen dolgot oszt meg vagy olyanokat látok miatta, ami felhúz, azoknál beállítom, hogy ne lássam a tevékenységeit és máris meg van oldva a probléma. Ilyenek miatt nem érdemes felidegesíteni magadat.
2022. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem érdemes idegeskedni, ki szoktam az ilyeneket követni, de néha rossz érzés belegondolni, hogy az emberek többsége így viselkedik. Régen sem volt ez sokkal másképp, csak most már van platform, ahol csinálhatják.
2022. ápr. 19. 17:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan ezért unfollowoltam mindenkit mindenhol, illetve eleve alig vagyok fenn ilyen szennyeken, amikor felmegyek is csak meméket nézek, aztán boldog az életem, nem látom senki hülyeségét. Legjobb dolog. Tudom ajánlani. De mondjuk úgy is válogattam barátokat, hogy nem csinálnak sokan ilyeneket. De mindig lesz az a pár ismerős, aki igen, de ahogy mondtam, unfollow és kész, nem is látom őket.
2022. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért nincs facebookom évek óta.
2022. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 HoneyBunny ***** válasza:
100%

Kedvencem az volt, amikor az OKJ-s osztalytarsnom (aki nem mellesleg fel even keresztul piszkalt es alazott meg engem minden aldott nap, mint valami ovodas kislany), megosztogatta ezeket az iskolai zaklatas ellenessegrol szolo posztokat. Azt hittem mentem elkuldom a jo kva anyjaba, alig birtam ki, hogy ne kommenteljek ala. Szo szerint sirva mentem haza minden nap miatta a kollegiumba es amugy a szuleim akkoriban eltek a hazassagi krizisuket, majdnem elvaltak, nekem meg ezt kellett hallgatnom anyamtol telefonon allandoan, nap kozben meg ezt a peecsat kellett elviselnem.

Na, en kb. hetente egyszer belepek facebookra, megnezem valamilyen rokon esetleg irt-e, atnezek par csoportot, ami az erdeklodesk korom, aztan lepek is ki. A kommenthaborukon neha azert mulatok egy kicsit, erdekes mennyire szelsosegesen gondolkodik nehany ember. Aztan ha latok valamit, amin felhuzom magam nem is olvasom tovabb. Itt az oldalon peldaul az ertelmes, eszervekre epulo vitakat szeretem olvasni, sok mindent lehet tanulni egy-egy ilyenbol, ha utanaolvasol az adott vita temajanak.

2022. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!