Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivált belőletek valamilyen...

Kivált belőletek valamilyen érzést, amikor a nagyon régi, 2011-es utcaképet nézegetitek a Google maps-on a legújabb helyett?

Figyelt kérdés

Elég régen, már majdnem 10 éve készültek azok a felvételek.

Amikor nézegetem a régi utcaképet a városomban, elkap egy nosztalgikus érzés.

Néha meg azon szörnyülködök, hogy milyen lerobbant volt minden akkoriban.


Bár igazából szerintem 20-30 év múlva fognak igazán nagyot ütni a régi utcaképek.



2021. máj. 25. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig egy olyan kép volt a házunkról, ahol az ajtó előtt feküdt a kép készültekor még fiatal, de azóta már meghalt kutyusunk. Szerinted?

Azóta sajnos lecserélték, nagyon bánom, hogy nem mentettem el, amikor még lehetett.

2021. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1


Az idővonalon még vissza tudod nézni.

2021. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hol? (#1)
2021. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bal felső sarok, Utcakép - dátum, rákattintasz és előjön. :)
2021. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezer hála és köszönet! Mindenhol kerestem, csak ott nem. :-D
2021. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amikor pár hónapja ránéztem a szülővárosomra, én is ledöbbentem, hogy mennyi minden megváltozott azóta benne. Kicsit visszarepülhettem abba az időszakba, amikor még gimisként ott éltem, valóban nosztalgikus volt :)
2021. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Számomra is nosztalgikus érzést ad.


Kövezzetek meg, de nekem sokkal jobban tetszettek az akkori városképek. A mostani trendek rideg, jellegtelen, természetellenesen mű stílusa engem blrzasztóan taszít.

2021. máj. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyértelműen jó visszanézni és visszaidézni az akkori emlékeket.

Meg jó elbarangolni rajta olyan helyekre, ahol vagy sosem jártál, vagy soha nem fogsz eljutni (mindenhová a világban úgyse lehet, ahová szeretnél). Vagy olyan helyre, ahogy 20-30 évvel ezelőtt jártál és kíváncsi vagy felismered-e egyáltalán a helyet, illetve mennyit változott azóta. :)

2022. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!