Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bánt napokig ha beszólna...

Miért bánt napokig ha beszólnak kommentben?

Figyelt kérdés
Miért tudok örlődni 1-2 napig olyan hozzászólások miatt, amit közösségi média felületeken kapok? Amikor úgy ír, mintha egy idióta barom lennék vagy a seggéből rántott volna ki. Meg például lesz**oz mert én minek foglalkozom más életével, de közben ő ugyanúgy fent van ezeken az oldalakon és beszólogat. Szóval a lényeg inkább, hogy miként tudnának ezek a dolgok leperegni? Itt gyakorin is ha valaki olyat ír kattogok rajta egy ideig. Persze mindent elfelejtek pár nap után, de addig meg emészt a dolog.
2022. ápr. 21. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg nincs rendben az önbizalmad.

Abba gondolj bele, hogy ezek az emberek, így vezetik le a bennük lévő frusztrációt, de hidd el nekem, hogy a szemedben meg jópofiznának.


Kicsit dolgozz az önbizalmadon és hanyagold egy darabig a posztolgatást és a kommentelést.

2022. ápr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

A megoldás egyszerű, ne kommentelgess, a legtöbbször a buta emberek teszik, főleg ilyen politikai szarságok alá.


Egyébként igen, az önértékelésed valószínűleg nincs rendben teljesen.

2022. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Unalom ellen gyakran szoktam kommenteket olvasni.

Közösségi oldalon sosem írtam még ki nyilvános hozzászólást.

Sokszor látok olyan megnyilvánulást,amire szívem szerint én is odavágnék valami sértő vagy dedradáló véleményt, mert annyira sok az ostoba, hogy egyszerűen ezt váltja ki az emberekből, de legalábbis belőlem.

A másik, amikor úgy érzem, hogy lehetne írni az, amikor ésszerűen lehetne "vitázni" gondolatokat cserélni,de az meg valahogy nem elképzelhető számomra egy nyilvános platformon.

De alapvetően ezt a két esetet látom.

Vagy nagyon butaságokat írnak vagy észérveket, de a másik oldalról nincs meg a meggyőző érvelés és ebből alakul ki a mocskolódás.

Szerintem gondold át, hogy tényleg érdemes e véleményezni dolgokat.

Ezt az oldalt sokkal jobban kedvelem. Nem azért, mert ne merném névvel, arccal vállalni a véleményem. Nagyon sok téma van, amiben könnyebb így kommunikálni. Ha valaki értelmetlen sértegetéseket ír, föl sem veszem,de ha ez nyilvánosan történne, kellemetlenül érintene, mert zavarna, hogy hogy kerültem én bele egy ilyen kellemetlen szituációba.

Szerencsére azért ritkán fordul elő ilyesmi, hamar elengedtem a témát, ha látom hogy valaki nem meggyőzni akar, hanem bunkóskodni.

2022. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hálistennek ezen az oldalon feljelenthetsz mindenkit, aki nem tetszik neked!

A többség szerintem ezért jár ide, feljelentgetni.

Sokkal könnyebb, mint bemenni az Andrássy utca 60. ba.

2022. ápr. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Ne izgasd magad ezen. Ezek a bunkók itt élik ki magukat, élőben lehet, hogy meg sem mernének nyikkanni. Engem is kiosztottak már, sőt, volt, aki priviben hordott le minden r***bancnak, mert nem tetszett a kommentem.

N

2022. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Építs ki egészséges önbizalmat, millió meg egy cikk/videó/könyv/podcast van róla interneten.
2022. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni ezekkel a hulladékokkal. Nekik nincs önbizalmuk,azért sznoboskodnak.
2023. jan. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!