Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért írják egyesek azt...

Miért írják egyesek azt kommentben, hogy a párjuk szerint?

Figyelt kérdés

Szóval ő kommentel, de úgy, hogy "párom azt mondja..."


miért nem ír a párja? miért nem vállalja fel saját véleményének?

vagy mi sarkall erre valakit?


a csúcs, amit főleg nem értek: a párom is itt röhög rajtad...


2021. márc. 31. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt senki nem vállalja a véleményét, mindenki anonim.

Lehet, hogy a párjának nincs gyakorija. De elmondja, hogy ő így gondolja. Ha ott ül mellette, miért ne reagálhatna?

Mi ezzel a gond?

2021. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a párjuk szerint. Mi a kérdés? :D


Miért írna, ha nem érdekli? Miért ne vállalná fel a véleményét, hiszen beleszól. Másrészt mi ez a "felvállalom a véleményem" egy szaros, névtelen oldalon? :D

2021. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

"a csúcs, amit főleg nem értek: a párom is itt röhög rajtad..." Ilyet facebook-on olvastam, egy férfi írogatta ezt egy megerőszakolásról szóló poszt alá, hogy a párja is ott van mellette és egyetért, hogy a nők is tehetnek erről meg hogy röhög a többi nőn. Annyira sokszor leírta, és bizonygatta, hogy a párja így a párja úgy, elég gyanús volt. Végül kiderült, hogy szingli, elszólta magát.

Így karják nyomatékosítani a mondanivalójukat, hogy más is így gondolja, nemcsak ők.

2021. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, nem szoktam ilyet írni.

Párom azt mondja, ő sem...

2021. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom nem használja a gyakorit pl.

De ha olyan a téma, amiben az ő véleménye relevánsabb/érdekesebb mint az én sajátom, akkor az övét írom le.

2021. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és facebookon?főleg, ha van fb ja is neki?
2021. ápr. 1. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemár 4es, a párommal pont azt beszéltük, hogy mi nem láttunk soha ilyet, és nem is szoktunk egymásra hivatkozni, ugyanis a párom mindig felvállalja a mondani valóját, a párom szerint én is :)
2021. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!