Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell folyton kötekedni...

Miért kell folyton kötekedni a kérdések alatt?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogyha a "sztárok, bulvár" témakörbe írnak ki kérdést, folyamatosan ezek a kommentek érkeznek:

"mit érdekel az téged?" "ki az" "nem ismerem".

Ennek mi értelme? Akit nem érdekel a téma, az minek olvasgat ott és miért szól be másoknak egy teljesen normális kérdés alatt?

Engem pl. nem érdekel a politika téma, így nem megyek oda szidni másokat. Szerintem logikus...



2022. ápr. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos sokan fordítanak rengeteg időt és energiát a celebekkel kapcsolatos hülyeségek kitárgyalására. Ez az élet elpazarlása. Én lesz@rom, de mások hangot adnak ennek.
2022. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A "kit érdekel" kommentelőknél senkit sem érdekel jobban az ilyesmi. Azért kommentel, mert érdekli.


A "nem tudom kik ezek" problémára pedig gyors és hatékony megoldást nyújt a google.

2022. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Engem az zavar, amikor a kérdés feltevője valami alapvetően nem trash celebekről szóló témában úgy teszi fel a kérdést, hogy pl. "Mit gondoltok arról, amit Kolompár Gabriella csinált tegnapelőtt?". Nyilván rákereshetek ki az a Kolompár Gabriella, meg hogy mit csinált tegnapelőtt, de minek. Ha a kérdés úgy hangzik, hogy "Mit gondoltok arról, hogy Kolompár Gabriella a Prolihang felfedezettje pofon verte a férjét?", az megadja a kontextust. Ha hiányzik a kontextus, akkkr az olyan, mintha tudnom kéne ki az, hülye vagyok ha nem tudom kicsoda éa mit csinált. Szerintem ilyen kérdésnek tényleg csak világ vagy Magyarország szinten hírew vagy hírhedt emberek esetében van értelme, pl. Petődi Sándor, Einstein, Hiteler, Putyin, Bill Gates, stb., stb. esetében. De nem egy random celeb, akit mondjuk minden 30. magyar ismer, akkor kell oda az is egy sgóban, hogy kicsoda, hová kell tenni.
2022. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az emberek többsége azt gondolja, hogy az a non plus ultra, amit ő ismer és követ, mert azok a legjobbak és legérdekesebbek, ezáltál egyértelmű, hogy mindenki ismeri ezeket a huszadrangú trash celebeket, tehát nem kell kontextusba helyezni.

2022. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!