Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinéznek ma egy huszonéves...

Kinéznek ma egy huszonéves fiatalt akinek elég egy kotyogós kávéfőző, '16ban gyártott telefont használ, és nem vesz újat 150-200ért környezet kímélés szempontjából?

Figyelt kérdés

Az a fajta vagyok hogy amire nincs szükségem azt nem veszem meg, vagy nem veszek újat, igyekszem addig megtartani míg üzemel és használható. Ittam nagyon jó kávét több százezres főzőből amit ott tartózkodásom alatt épp akkor töltöttek fel szemes kávéval, de már itthoni körülmények közé pazarlás.

Telefonon csak hívást intézek így elég rá a jelenlegi készülék.


Amit tudok javítani azt megmentem, persze itt nem egy 30 éves fali kapcsolóról van szó amit cserélni kell, de volt olyan hogy sorjás volt az újonnan felszerelt, más ment volna újat venni, én meg inkább 2x felszereltem, próbálgattam és faragtam rajta.


Ahogy idősödök úgy kezd érdekelni a környezetkímélés, mondjuk gyerekként is csináltam olyat unalmamban hogy kihalásztam a flakonokat, abroncsot a patakból meg ilyenek.


2022. ápr. 23. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2022. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én is ilyen vagyok
2022. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem a kotyogósban készült kávét, finomabb.

2017-es a telóm, újonnan kaptam apától, egyébként én nem vettem volna ilye drága telefont.

A kocsim is 32 éves.🤷‍♂️

18/f

2022. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Mondjuk én már pont betöltöttem idén a 30-at sajnos.
2022. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kotyogós kávéfőzőt sokan szeretik, nem ettől fognak kinézni.


A telefon meg olyan, hogy önmagában ettől nem fogom kinézni, csak ne kezdjen el nekem kiselőadást tartani csak azért mert nekem újabb van. Egy i

Phone 7 vagy eny Oneplus 3T például még simán használható kategória.

2022. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván olyan dolgokat vegyen az ember, aire szüksége van. Hogy mások mit gondolnak, mit számít?

2020-ban szereztem használtan a mostani telómat és a céljaimnak tökéletesen megfelel.

2022. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nagy prolik esetleg.
2022. ápr. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően se több se kevesebb nem vagy ettől.
2022. ápr. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Közegtől függ, magadféle értelmes emberek nem néznek ki sőt tán még respektálják is az elveidet, főleg ha hasonló hozzáállásúak. Viszont pl a fogyasztáspárti sekélyes látszatemberek, na ők simán lenézhetnek ezekért.

Amúgy én is a kotyogósra szavazok, nem véletlen használom azt a mai napig, a legjobb kávé ;)

2022. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Nem vagyok tanult ember, de az állatvilág, és a természet miatt másabb a gondolkodásom már. Most mondjam azt hogy megfogja, szorítja az ujjad egy majom, annál kell nyomósabb indok?


Nem látszik rajtam ez az egész felfogás, kérdezték többször is hogy miért nem veszel valami újabb modelt? Mutogatja, én pedig csak fél szemmel ránéztem, de nem különösebben érdekelt, ha elkezdem magyarázni a dolgokat úgyis én leszek kinevetve, meg hogy bolond vagyok, akkor minek dolgozok?

2022. ápr. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!