Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért miért néznek súlyos...

Ezért miért néznek súlyos betegnek?

Figyelt kérdés
Lopás miatt (Mecsetből loptam többszázezer forintot Debrecenből, ahová a 20-25 éves muszlim fiatalok járnak imádkozni). Nem ítélet volt, nem vagyok elítélve még, csak előzetesben voltam. Bekerültem tavaly április 30-án, azt hittem nem szabadulok, bent leszek évekig. Egyszer egy szép napon idén január 13-án azt mondta a bíró, hagy megszünteti az előzetest és azonnal szabadlábra helyez. Ki is jöttem rá két és félóra múlva a börtönből. Az ügyvéd mondta, hogy ő sokat közrejátszott ebben, hogy szabaduljak. Én viszont azt mondom, hogy ISTEN szabaditott, hozott ki a börtönből. Sokat imádkoztam és meghallgatott a jóisten. Ez az igazság. Ha ezt mondogatom, hogy engem isten hozott ki a börtönből, miért néznek súlyos betegnek? Azért, mert nem hisznek istenben?

2022. ápr. 23. 22:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy miért mondják ?
2022. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanítja a vallásod hogy lopj?
2022. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hangoztassad ezt inkább.
2022. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#2. Nem azt tanítja. Megcsináltam a magam hülyeségét, amiért bent voltam a börtönben. Bent jó magatartású voltam, jó magaviseletű, a börtönlelkész is megkedvelt, bibliát is kaptam ajándékba, olvastam jártam a lelkészhez rendszeresen és megkedveltem a vallást. Azóta kint is olvasom a bibliát és bármilyen hülyének néztek, templomba is el szoktam menni, plusz eszembejutott, hogy régen nagymamámnal is voltam templomba. Az, hogy loptam és űltem, meg lehet úgy változni, hogy többet soha nem lopok, be is kell tartani és nálam menni fog. Nyilván a visszaeső bűnözők, akik visszajárnak a börtönbe, nem lehet nekik hinni, hogy megváltoznak, de van, aki bizony ha kijön, többet nem követ el bűnt és nem megy vissza. Én is így leszek és talán nem minden ember szemében leszek ganéj ember.
2022. ápr. 24. 01:50
 5/21 anonim ***** válasza:
De te visszaeső vagy, nem?
2022. ápr. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért néznek bolondnak, mert az vagy.
2022. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem azért néznek furcsán rád mert nem hisznek Istenben, hanem benned nem hisznek.

Nem hiszik hogy egy tolvaj szájából ez a szöveg őszinte és hiteles.

Te is csak addig fogsz

ájtatoskodni míg a biró el nem ítél.

Mert azt irod, hogy eddig előzetesben voltál (vajon miért egy lopás esetében?) és még nem volt tárgyalás, ítélet.

Szóval most fogadkozol meg fohászkodsz hátha majd ez hatással lesz a tárgyalásra és az ítéletre.

(pedig nem)

Azt nézném meg majd, mikor elhangzik az ítélet, hogy azután mekkora tiszteletet érzel Isten és a vallás irant. (mert felmentő, ejnyebejnye menj haza békével ítélet nem lesz)


Tehát valószínűleg hiteltelen a te nagy "megtérésed" ezért nem veszik komolyan.

2022. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mit mondasz utolsó, Isten engem komolyan vesz, hisz megajándékozott azzal, hogy kihozott előzetesből. Ti kommentelők meg le vagytok sz...va!
2022. ápr. 24. 13:18
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyvéded ajándékozott meg és az állam, mert igy most téged nem kell etetni.


Ítélethirdetés után várom itt a jelentkezésedet!

2022. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Aznap volt ítélethírdetés ún előkészítő űlésen, ami nektek átlag embereknek magas, azt sem tudjátok mi az, na m8nd1 hagyjuk, tehát volt ítélethirdetés, ezután a végén pedig közölték, hogy szabadulok.
2022. ápr. 24. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!