Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hogy viccelni akartatok...

Volt, hogy viccelni akartatok és rosszul sült el vagy túlléptetek egy határt? Mi a története?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Olyan volt hogy velem vicceltek. Kihívtam boxolni de nem jött. Akkor minek ugatnak az emberek? Ennyi.
2022. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Voltak, persze. Pl jelvényeket tettem fel és úgy járkáltam. Meg is büntettek, meg is vertek. De annyi hülyeséget csináltam már.
2022. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Apamek fiatal korában egy nagybőgő tokot állítottak éjjel egyik haverjuk ajtajába éjszaka és becsengettek, ők meg elbujtak.


A fickó a sötétben ajtót nyitott, radőlt a tok és ott helyben infarktust kapott, meghalt.


A YouTube - on is látok néha nagyon durva vicceket, amik nem tetszenek, pont ezek miatt.

2022. ápr. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonom kiment az erkélyre én meg viccből becsuktam utána az üvegajtót. Nevettünk, de még pici voltam, ezért nem tudtam hol a határ és a kelleténél tovább tartottam kizárva, ezért nagyon leszídott, amikor beengedtem.


Az iskolában grimaszoltunk egymásnak poénból és volt ott két koreai is. Össze-vissza húzkodtuk, nyomkodtuk, nyújtottuk az arcunkat és én meg egyszerre csak a két szemem mellett elhúztam a bőrt, ázsiai szemem lett addig, amitől úgy nézett ki, mintha a koreai osztálytársakon gúnyolódnék (nem ez volt a célom), megszídott érte a tanárnő.


Valakinek poénból mondtam, hogy úgysem mer valamit kiírni egy közösségi oldalra az egyik tanárunkról és ő meg komolyan vette és kiírta. Szerencsére csak pár tanár látta, ők mondták, hogy ezt legközelebb ne és nevettek.


Volt egy olyan, amire nagyon halványan emlékszem, egy barátnőmnek poénból hamis infót mondtam, de poénkodva, azt hittem veszi a lapot, nem vette, ezért lejáratta magát és mérges lett rám.


Ezt mondjuk nem viccből csináltam, de nagyot nevettek. Egyszer rokonoméknál voltam, 7 éves lehettem, kirándulás után mentünk hozzájuk és az egyiküknek nagyon kellett pisilnie, úgyhogy ahogy nyílt a bejárati ajtó, rohant a wcre, az ajtót se csukta be maga után. A bejárattal szemben volt a wc, ezért amíg vettük le a cipőnket, táskát, kabátot, ráláttunk és láttuk, ahogy igyekszik kiszabadulni a ruhájából és láttam mennyire ideges, ezért elkezdtem neki megállás nélkül mondani, hogy ne aggódj, mindjárt pisilhetsz, kicsit bírd ki és pisilhetsz, ha idáig kibírtad, nem fogsz bepisilni, stb. és a rokonom meg hirtelen rám kiabált, hogy hagyjam abba, és a többiek meg nevettek én meg nem értettem miért kiabált rám és sírva fakadtam, erre mégjobban nevettek.


Egyszer meg elmentünk kirándulni, kb 10 éves lehettem, és az egy fiú rokonomnak aki akkor kamasz volt pisilnie kellett 2-3 órán keresztül kellett, hogy visszatartsa és amikor megérkeztünk hozzánk, az, aki nyitotta az ajtót, elkezdett bohóckodni a zárral, hogy elfelejtette, hogy melyik kulcs is nyitja melyik zárat és a kamasz rokonom meg rákiabált, tök ijesztő volt, pedig csak vicceltek vele. Még arra is emlékszem, hogy amikor bement a wcre elkezdtem levetkőzni és amikor levetkőztem és elpakoltam még mindig pisilt, még ki is szólt nevetve, hogy nem akar elállni és hogy ilyen még sosem volt neki.


Egy tanáromnak viccből azt mondtam 15 éves koromban, hogy ha adok egy öt forintost, akkor ugye nem fog feleltetni. Direkt mondtam ilyen alacsony árat, mert 5 forintból mit lehet venni és poénkodtam is, nem gondoltam, hogy pénzért ne feleltessen, de ő zokon vette és kiabált velem.

2022. ápr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem a volt munkahelyemen volt, hogy mondta munkatársam, hogy fáj a feje én meg rávágtam, hogy biztos agydaganatod van…erre felemelte a haját és hátul a tarkójától felfele volt egy nagy heg ahol haja se nőtt..és azt mondta 3évesen volt. Nagyon kellemetlenül éreztem magam, szerencsére voltunk olyan viszonyban, hogy nem lett belőle gáz. De azóta nem poénkodok ilyesmivel.
2022. máj. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, az agydaganatosról nekem eszembe jutott még egy. Kiskamasz voltam és még elég meggondolatlanul használtam a káromkodásokat. Egyszer egy közeli rokonomnak azt mondtam dühömben, hogy te b.zi. Állandóan butának hívott engem, ami rosszul esett és ezért egyszer dühömben így reagáltam.


Anyukám félrehívott és elmagyarázta, hogy ne hívjam így, mert egy egészségügyi gondja miatt valami nem olyan nála ami a többi férfinál és azzal, hogy leb.zizom, csak az érzést erősítem benne, hogy ő más mint a többi vele egynemű.


Azóta én is próbálom tudatosan a kisebb rokonokat erre nevelni, hogy értsék is miket mondanak, ne csak meggondolatlanul beszéljenek és a rokonaim meg a barátaim is így vannak vele.


Például én egykor gyógyuló félben levő anorexiásként kaptam egy barátom gyerekétől poénból egy megjegyzést, hogy dagadt vagyok (nem fértünk el egy szűk helyen, erre mondta humorosan). Nem vettem magamra, de azért neki is külön elmondták gyereknyelven, hogy milyen problémám van és ő is megértette, hogy súlya lehet annak, ha ledagadtoz másokat.

2022. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!