Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gazdag emberek miért panaszk...

A gazdag emberek miért panaszkodnak folyton?

Figyelt kérdés

Több ilyen ismerősöm is van.

Pl: 35 éves, Budapesten lakik egy szép lakásban, autóval jár mindenhova, évente 3-4x utazik fullos helyekre is (Karib térség és hasonlók) Ott van minden fesztiválon, Sziget, BalatonSound, itthon is kirándulgat, drága kutyája van, márkás ruhákban jár stb

Erre éjjel nappal a facebookon a politikai cikkek alatt nyomja az itt nem lehet megélni, jól teszi aki megy, nincs jövő hasonló hülyeségeket

Másik pl: 50-es fószer, nagy házzal Vecsés kertvárosban, 3 autó a családban, nyaralás minden évben, 2 gyerekét támogatja anyagilag, azok is látszik hogy jól élnek, egyetemre járnak, buliznak, felesége is kikenve állandóan, erre detto ugyanaz reggeltől estig ugyanezeket a szövegeket nyomja a facebookon, megy a Fideszes oldalakra is hergelni, meg azzal van elfoglalva hogy mennyi az étolaj itt meg hogy Ausztriában de jól él mindenki bezzeg


Gondolom nem ők az egyetlenek. Aki tök jól él az eleve miért égeti magát ilyennel? És mégis mit gondol jó életnek, ha neki ez nem jó??


2022. ápr. 25. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél több pénzed van, annál kevesebbnek érzed... az én főnököm, meg a komplett családja is ilyen.
2022. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik lehetőség, hogy ismer olyanokat, akik tényleg nélkülöznek. Mert van ilyen bőven.

De az is igaz lehet, hogy máshol ugyanezzel a munkával még több pénze lenne.

És persze az is elképzelhető, hogy a politikát érzi fullasztónak, valójában nem az életszínvonallal van baja.

2022. ápr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesként kevés pénzért dolgozom egy alja munkát külföldön, viszont minden apró dolognak megörül a szemem. Ha milliókat keresnék, lehet, hogy egy drága cucc (pl ruha) után is üresnek érezném magam, mert egyre nagyobb ingerre lenne szükségem. De ez egy hipotézis.
2022. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert lehet hogy ő boldogul, de kilát a vadiúj merci volánja mögül és a rajta kívüli emberek problémáit is észreveszi.
2022. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mondjuk jó nagy segítség más embereknek, hogy vergődik a facebookon magát égetve :D Tényleg! Ha ezzel akar másokon segíteni, akkor elég rosszul gondolja. Én ennél hasznosabb módját is tudom a segítésnek, szoktam is.

Én is nagyon jól élek, szégyellném magam ilyeneket írni, még gondolnák az ismerőseim hogy csóró vagyok vagy nem tudom..

2022. ápr. 25. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mondjuk jó nagy segítség más embereknek, hogy vergődik a facebookon magát égetve :D Tényleg! Ha ezzel akar másokon segíteni, akkor elég rosszul gondolja. Én ennél hasznosabb módját is tudom a segítésnek, szoktam is."


Attól, hogy nem látod megosztva a profilján, hogy jótékonykodik, még jótékonykodhat. Ha nem is látogat el olyan helyekre, lehet, hogy időnként nevét elhallgattatva utal némi pénzt.

Ismerek ilyen embert, ő sem vág fel vele.

2022. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szolidaritás kifejezést ismered?
2022. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ismerem, de nem úgy vagyok szolidáris hogy fotelharcos legyek na, bocs. Akkor se értem, lehet én vagyok rosszul bekötve hogy ez a neten fröcsögés nekem olyan kínos, még olvasni is..
2022. ápr. 26. 08:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ők a szavazatukkal szolidárisak, és sajnálják, hogy a szegényebb rétegeknek rossz marad, miközben ő akár fizetné a 38 százalékos adókulcsot, hogy a szegényebbeknek 0 százalék legyen.
2022. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%
Nem csak a gazdagok... Én 0-24-ben panaszkodok, pedig legfeljebb problémákban vagyok gazdag
2022. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!