Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A középiskolákban biztonsági...

A középiskolákban biztonsági őrként, felvennének mint portás? vagy a kettő teljesen külön kategória?

Figyelt kérdés
Tehát ha ez is az egyik szakmám (amúgy 29 éves vagyok férfi) akkor ezzel mondjuk lehetnék portás vagy valami ilyesmi, suli őr, stb vagy teljesen más a kettő?
2022. ápr. 26. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Má a kettő, de ettől még felvehetnek portásnak.
2022. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne kozepiskolaban portaskodj az izmaiddal meg tetkoiddal. Egyreszt te sem tudnal nemet mondani a 14 - 16 eves lanyoknak, masreszt bortonbe kerulhetsz.


Inkabb menj egyetemre, tudom ajanlani a BGE-t, ott mar 20 - 25 eves csajok vannak akiktol nem kell felni es nem kell oket felteni, mert eleg sokmindenre kepesek.


De ott is verseny van azert a pozicioert. Kb 2 portas hely van, mindketton ilyen veled egykoru tetkosok, kondisok. Helyenkent 3 - 3 "őr" van. Lehet van uresedes.

2022. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehetnél, de közfeladatot ellátó személy leszel és közalkalmazott is elég sok felelősséggel nameg többkörös "felvételi" eljárással a lázadókorban levő gyerekek céltáblájaként.


Sokkal kevesebb pénzért mint az egyébként is alulfizetett "civil" biztonságiőrök.


Még egy postásnak is nagyobb becsülete lesz, a fizetéséről már nem is beszélve.

29 évesen többre nem akarod vinni?

Vagy nincs rá kapacitás?


Ha létezik "aljamunka", akkor ez még az alatt van egy emelettel.


Vannak sokkal jobb "őrmunkák" is, én hallottam már olyanól is, hogy valaki temetőt őrzött, vagy templomot, utóbbinál csak a harangozásal volt némi probléma.

2022. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban egy ideig a portásnak valami egészségügyi problémája volt, amíg vissza nem jött a büfés néni majd egy ideig egy takarítónő helyettesítette. Mivel ők nem vették át a munkáját teljesen, csak amíg elvolt (utána nyilván mindenki visszament a saját feladataihoz), nem tudom téged felvennének-e.
2022. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"utóbbinál csak a harangozásal volt némi probléma."


Miért, annyira felidegelte a harangjáték, hogy felment a toronyba és szétverte a berendezést? 😄

2022. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, éjszaka is kongott eggyet kettőt negyed vagy félóránként.

Képtelenség volt aludni..

2022. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!