Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy-hogy egy buli után...

Hogy-hogy egy buli után magabiztosabb lettem?

Figyelt kérdés

Volt hétvégén egy buli, rengeteg új embert ismertem meg. Eddig féltem a lányoktól, de azokkal is sokat beszéltem és keresték a társaságom.


Azóta nem lehajtott fejjel járok az utcán, el merek menni lányok előtt, simán be merek menni a boltba, le merek szólítani idegeneket. 18F



2022. ápr. 27. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Te lettél Johnny Bravo. Grat! 😎🤘
2022. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz tes
2022. ápr. 27. 19:40
 3/5 Anton Chigurh ***** válasza:
64%

En is ilyen voltam annyi idösen, csak nekem nem emlekszem, hogy mi es mikor hozta meg az önbizalmam a lanyoknal. Valahogyan kialakult.


Arra viszont figyelj, hogy a nök is emberek. Nem mind erdemlik meg ugyanazt a szintü figyelmet. A nagy többseg kedves, rendes, de sajnos vannak nehanyan, akik nagy görenyek.


Remelem hogy az elet a rendesebbekkel hoz majd össze.

2022. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam jó párszor, egyszerűen kilépsz a komfortzónádból, felpörögsz és ez önbizalmat ad.
2022. ápr. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és 20F
2022. ápr. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!