Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ad az okot sértődésre...

Miért ad az okot sértődésre mert valakit töröl/ nem jelöl vissza az ember a facebook ismerősei közül?

Figyelt kérdés
Nem egy munkatársam van akivel max köszönő viszonyba vagyok mert nem sokat találkozunk a munkahelyen mert eltérő osztályon dolgozunk. De azt veszem észre némelyik vérig sértődik mert nem jelölöm vissza. Lehet én vagyok a h.ülye, de miért gyűjtsem az olyan ismerősöket akivel tudom, hogy munkán kívül úgysem fogok találkozni beszélgetni.
2022. ápr. 30. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akinek csak a facen van élete, ezért.

Viszont nem nem jelölöd vissza,hanem nem igazolod vissza.

2022. ápr. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Mellőzöttség miatt.

Egyébként bunkóságnak tartom bejelentkezni ahhoz, akit csak látásból ismerek.

2022. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Pacsi, igazad van, én is ilyen vagyok. Semmi értelme, ha nem volt/van/lesz semmi kaapcsolódás, közös pont nálunk...
2022. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Max akkor sértődnék meg,ha sokat beszélgettünk jóba voltunk és kitörölnél. Az bunkóság
2022. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én speciel nem facézok. A sok sz.rság miatt nem érdekel. Valakinek fontos, hogy minél több "barátja" legyen. Aztán tök mindegy, hogy nem ír rá. Egyel több, kész.
2022. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!