Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én arcom miért nem változik...

Az én arcom miért nem változik?? Ovodás koromban is ilyen volt az arcom

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 20:41
 1/8 anonim válasza:
69%
Mert akit az istenek szeretnek, örökké meghagyják gyereknek.
2022. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha férfi vagy, növessz szakállt. Ha nő vagy, örülj neki.
2022. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem inkább előny mint hátrány. Mármint ha most a "babaarcra" gondolsz.


Én például ha megborotválkozom, úgy nézek ki mint egy 16 éves, és 32 leszek idén. Ez sokkal jobb, mint mikor pl. egy 30 éves nő úgy néz ki mint egy 50 éves...

Tinderen sokszor kiesik a szemem, hogy 25 a csaj, és mint egy 40 éves úgy néz ki. Ultra gáz. Apám is ilyen fiatalos volt, 60 évesen úgy nézett ki mint egy 40 éves.

2022. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz
2022. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan a fejem, mint ovisként, csak van rajta átlag 3 pattanás, közepes mértékű karikák, meg picit kerekebb az állam, mert ovisként kifejezetten vékony kislány voltam, most se vagyok kövér, de az emberek nagy részének nem az jut eszébe rólam, hogy "ejj, ez a lány túl vékony!"

20 éves vagyok és rendszeresen elkérik a személyimet vagy megkérdezik, hogy 18 elmúltam-e. Volt már, hogy 14 vagy 16 alattinak tippeltek pár hónapja.

Amúgy én nem tartom ezt annyira gáznak, néha persze bosszant, de fel lehet öltözni felnőttesebben, rakhatsz magadra piercinget, tetkót, növeszthetsz arcszőrzetet, festhetsz hajat...stb, amitől valamelyest öregebbnek látszol. Egyébként meg nyugtasson a tudat-ami engem is nyugtat-hogy nem nézel majd ki gyereknek örökké, lehet, hogy mindig fiatalos leszel, mondjuk 50 évesen tűnsz majd 35-nek, de nem kell attól tartanod, hogy 45 évesen is tini arcod lesz, mert ilyen kb nincs.

2022. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teszel erte valamit?

Ha nem, ne is csodalkozz

2022. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mégis mit tehetnék, ussem arcon magam?? A szakáll nem áll jól, mert nem nől mindenhol. A hajam is olyan sűrű sehogy sem áll, zselézni meg nem akarom.
2022. máj. 3. 16:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzaallassal nem is csodalkozom
2022. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!