Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában mennyi idő, mire az...

Általában mennyi idő, mire az emberek megszokják ha egy ismerősüknek változik a külseje, stílusa?

Figyelt kérdés

Bő 1, másfél éve elkezdtem csinosabban öltözni, szoknyát hordani többször.

Ismerőseim még mindig sokszor rácsodálkoznak hogy "jéééé, te szoknyában? nem is szoktál ilyeneket hordani!"

Arra számítottam hogy pár hétig ez lesz a téma, de nekem furcsa hogy még bő egy év után is ez van minden találkozáskor.

(Az említett ismerősök pl. kollégák, akikkel mindennap vagy legalábbis heti többször találkozok, tehát nem arról van szó hogy valaki 5 éve nem látott és meglepődik.)

Őszintén szólva már kicsit kezd elmenni a kedvem az egésztől a napi szintű megjegyzések miatt.. :D


Normális, hogy ennyi ideig tart megszokniuk? Más mit tapasztalt, ha elkezdett másképp öltözködni? Mennyi ideig tesznek megjegyzéseket?

(Vagy hajfestés, új frizura, új tetoválás, bármi akármi ami változtat a külsején)


2022. márc. 25. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nekem több év után sem szokták hozzá, hogy szoknyát, harisnyát, mélyen dekoltált felsőket és push-up melltartót hordok. :(

18F

2022. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, mennyi idő, de én visszakérdeznék:nem tetszik? Nem áll jól? Amire valszeg a válasz, de, igen. Akkor örülj neki, hogy így látsz. Ennyi.
2022. márc. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy kicsi féltékenység ebben az adott emberek részéről? Mert ha tök friss is lenne a dolog akkor is lehetne valami tisztán jó érzést keltőt mondani, ami megerősít, hogy próbálj ki új dolgokat bátran. Pl mondhatná, hogy de jól áll.


Mert ez annyira kretén mondat, hogy te nem szoktad ezt csinálni, miközben látja, hogy épp ezt csinálod.

2022. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Hozzá szokták tenni hogy jól áll, a kérdésben inkább a rácsodálkozást szerettem volna érzékeltetni. :)

2022. márc. 25. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nyisd ki a szád és mondd el milyen cikik
2022. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!