Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha volt gimis osztálytársatok...

Ha volt gimis osztálytársatok bőrgyógyász lenne, elmennétek épp hozzá vizsgálatra? Főleg úgy hogy a bőrproblémák egy „bizonyos“ testtájékon jelentkeznek? (vagyis, alsógatya letol...)

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Semmi köze hozzá hogy volt oszt.társ vagy nem. Most orvos te pedig paciens vagy.
2022. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó szakember, akkor igen. Mivel egészségügyis vagyok én is, pontosan tudom, hogy mennyire leszarják az orvosok, hogy hogy nézek ki. Illetve engem sem érdekel, hogy a betegek hogy néznek ki, még a koszos hajléktalanokon sem gúnyolódunk, tulajdonképpen eszembe sem jut már így a százmilliárdik után ilyeneken gondolkodni. Megmosom, rendbe rakom, cső. Ha pedig normálisan igényes emberről van szó, pláne nem.


Egyszerűen az ember agyában megszűnnek az olyan gondolatok, hogy jaj ott egy farok. Nekünk az olyan, mint egy kéz, vagy egy ujj, vagy egy fül stb.

2022. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt!
2022. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
bárkihez mennék kivéve hozzá. semmi pénzért. meg hát van is más orvos minek mennék hozzá.
2022. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy mennék 😃
2022. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem mennék direkt hozzá, csak ha nagyon jó szakember lenne, és valami különleges bajom van.

De nem esnék kétségbe, ha véletlenül hozzá kerülnék.

2022. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha lesz osztálytalálkozó akkor nem
2022. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

7. Orvosi titoktartásról meg nem hallottál?


Szerintem fölösleges para.

Ha jó orvos, akar nőgyógyászhoz is simanvmennek...

2022. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
80%

" Orvosi titoktartásról meg nem hallottál?"


Ez nem titoktartás kérdése nem attól félek én hogy szétkürtöli a városban...


de akkor se tolnám le az alsógatyám egy volt osztálytársam előtt, semmi okból és pénzért se...

főleg hogy millió bőrgyógyász van. mennék máshoz.

2022. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire voltál jó viszonyban vele a suliban.

Nekem nem okozna problémát. A szüleim orvosok, és pontosan tudom, hogy 100%-ban szét tudják választani a szakmai viszonyt és a barátságot.

Ha egy barátjuk páciensként megy hozzájuk, akkor a legnagyobb profizmussal kezelik. Akkor a páciens olyan "munkadarab", mint egy építésznek a ház tervezése.

2022. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!