Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Izzadságszag ellen segíthet a...

Izzadságszag ellen segíthet a krolofill tabletta vagy menjek inkább bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Tehát egy éve küzdök ezzel mára már jó dezodort is használok ami egykor még jó is volt de most valahogy semmi

semmi...budosen érek már be a suliba élni sincs kedvem így már...az utolsó reményem ez a tabletta..15/l



2014. szept. 30. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik; tini vagy, ilyenkor kicsit megbolondul a szervezeted. Szerintem vigyél magaddal dezodort suliba is, esetleg meg is moshatod pl. a hónaljadat, amikor megérkeztél a suliba és nem kell mindenféle tablettát szedni.
2014. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hosszú évek óta kísér ez engem csak most gimiben ultra ciki..és semmi sem segít..
2014. szept. 30. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert már évek óta tini vagy :P Majd kinövöd, de ha szeretnél, akkor menj el egy bőrgyógyászhoz, szerintem ő is valami hasonlót fog mondani, mint én :)
2014. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 viktorvarga ***** válasza:
láttammár énis ilyet,szerintem érdeklődj doktoroktol mi lehetne a megoldás.szüleid miért nem foglalkoznak ezzel?mennikéne vele ..
2014. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!