Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezzük magunkat szomorú...

CHRISS2 kérdése:

Miért érezzük magunkat szomorúnak , rossz kedvűnek ?

Figyelt kérdés

miből fakad a rossz kedvűség , kedvtelenség deprsszió ? mi lenne ha csak kizárnánk mindent ? és örülnénk a legkisebb dolgoknak

mert ugye valjuk be! könnyebb egy külső behatás miatt rosszul érezni magunkat nem tudjuk túltenni magunkat azon hogy valami rossz ! . mi történne ha csak nevetnénk , mosolyognánk és átlendülnénk a szomorúságon ? . szerintem minden fejben dől el. csak gyengék vagyunk . ! és könnyebbik út a szomorúság , mint hogy örömmel keljünk fel . nem tudunk változtatni ezeken , Vagy nem is akarunk ? .



#változás #szomorúság #öröm #rosszkedv #miért vagyok szomorú ? #miért vagyok depressziós
2022. máj. 4. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Aha.
2022. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkinek szép napot továbbra is!
2022. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Összefügg az immunrendszerrel es fizikummal.

Amikor fáradtabbak vagyunk ingerlekenyebbek vagyunk, amikor éhesek, akkor meg vergődünk.

Es gyakorta nem a fizikumnak tulajdonítjuk be a rossz kedvet, hanem azt mondjuk megjött, vagy a főnök beszolt ezért a rossz kedv, vagy depis vagyok mert az egész napom csak a takaritásrol szol es senki nem hív, kozben meg ha tele lennél gyümölccsel salatával, ragyognál és vonzanád a jo dolgokat is es azt is hogy felkeresnek téged.

Valamiert a fizikum teljesen összefügg a lelekkel és kedvvel. Es ugyanazokat a szitukat is máskepp reagaljuk le ingerlékenyen, és másképp reagaljuk le amikor harmonia van a szervezetben.

2022. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!