Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az "első látásra...

Szerintetek az "első látásra szerelemben" mekkora szerepet játszik a külső?

Figyelt kérdés
Nyilván van szerepe a külsőnek, ezt kár vitatni, szóval most nem is ez a kérdés, hanem inkább az, hogy mekkora. Elvileg a téma nagy szakértői is kutatják még ezt a kérdést, hogy vajon első látásra mennyit lehet látni a másik személyiségéből, mennyire befolyásolja a szerelem kialakulását első látásra. Ti mit gondoltok, mi lehet az igazság?

2022. máj. 5. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%

Első randin általában.megnézem milyen cipő,óra,ing van rajta esetleg jó parfüm vagy valami olcsó dm-s.Aztán elmegyünk egy középkategóriás helyre vacsorázni, megnézem hogy eszik, hogy bánik a pincérrel.majd ha fizetésre kerül sor, megfigyelem milyen a viselkedése.Izzad, nézi a számlát?


Esetleg felhozza felezünk?Ilyenkor egyből felejtős a pasi,ha még vacsorázni sem tud meghívni.


Aztán megnézem mennyi borravalót ad, és azt milyen természetességgel hogy van neki még lovéja, vagy az utolsót adta oda, hogy lenyűgözzön.


ha mindez stimmel lesz következő randi.


Ha bármiben látom hogy tétova, vagy tohonya, azonnal kuka a pasi.

2022. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Az "egymásra nézünk és villámcsapás-szerű szerelem" esetén csak a külsőnek van szerepe és szalmalángnak is bizonyulhat...
2022. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván szerepet játszik a külső is.
2022. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Ja a kifejtést nem olvastam.


Passz! Mindenkinek különböző mértékben.

2022. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Mindenkinél változó. Ilyen kérdésekre nincs egyetlen rövid egzakt válasz.


Ahogy egyébként is változó, hogy kinek mi mennyire jön be a másik félnél, mi milyen arányban számottevő, vagy hogy mennyire pótolja ki álmokkal azokat a tulajdonságokat, amikről fogalma sincs.

2022. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy 2-es írja!
2022. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon ritkán van ilyen "szerelem első látásra" és amik vannak, azok sem biztos, hogy hosszúéletűek, bár lehetséges, de nem biztos.

A romantikus filmekből kiindulva az első randi alkalmával sokan ezt az "egy pillanat alatt szerelembe esem" típusú érzést várják, sóvárogják, hogy ha "azonnal nincs ilyen", akkor "nem működik a kémia", "valami nem oké", "nem éreztem hogy lehetne köztünk valami" stb...

2022. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Nincsen szerelem első látásra. Ezt valami hülye találta ki régebben. Első látásra fellángolás van, esetleg vonzódás. A szerelem sokkal összetettebb dolog.
2022. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van első látásra, akkor nyilván a külső számít, mert mást nem tudunk a másikról. Esetleg a külső tulajdonságok mellé elképzel valamit az ember, mint belső tulajdonság, de igazából annak is csak a külső az alapja.
2022. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
47%

Hát, nekem már 6 éve tetszik egy srác...

Amikor először találkoztunk valami megfogott benne, de akkor még csak annyit beszéltünk ,hogy szia

Utána beszéltünk többet

De mindig zavarba jöttem tőle, alig bírtam beszélni is


Az a baj, hogy ő tudja is, hogy tetszik nekem, de neki én nem

Mert sok neki a három év...


De a kérdéshez vissza térve

Nem hiszem, hogy létezik első látásra szerelem

Legalábbis az nagyon ritka

És nem is hiszem, hogy hosszú ideig tartana...

2022. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!