Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, ha nem tudom...

Mit kéne tennem, ha nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Annyira utálom az arcom, olyan ronda, semmilyen. Többször is hangot adtam ennek itthon, aztán az ősök megállapították, hogy csak azért mondom, hogy dicsérjenek, miközben tudom, hogy nem vagyok ronda. Nagyon nem erről van szó. Kisebbségi érzésem van, hogy ilyen ronda arcom van, folyamatosan az kavarog a fejemben, hogy így legalább bűntudat nélkül megnézhetek akármilyen fiút, mert úgyis dupla nulla az esélye annak, hogy bármit is túlgondoljon abból, hogy nézem.

2022. ápr. 15. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

látni is lehet az arcodat? hogy van e alapja...


mennyi idős vagy?

2022. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödsz annál jobban fogod ezt leszarni, egyébként meg ha ezt mondták valószínűleg nem vagy ronda csak önbizalomhiányos.
2022. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy betegség miatt nem szép az arcom és nem is úgy funkciónál ahogy kéne, még sem depizek ezen mert nem tudok vele mit kezdeni

nem fogom magamat emészteni emiatt, leszarom

2022. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kép?
2022. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, mert attól még nem érezném magam okénak, ha mondjuk azt írná valaki, hogy nincs is semmi gond, rosszat meg nem akarok olvasni. Másrészt nyilvánvalóan egyetlen szülő se fogja azt mondani, hogy de ronda vagy gyerekem.
2022. ápr. 15. 23:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor nem mondok véleményt az arcodról. De arról én még kíváncsi maradtam. :)
2022. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legalább írd le mi a problámád az arcoddal. Ha pattanász miatt van, akkor elmúlik, vagy tanulj meg sminkelni
2022. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A bőröm az egyik kivételes dolog, amire még azt mondom, hogy viszonylag szép. Az arcom formáját nagyon nem szeretem (kicsit olyan svédes, nem tudom láttatok-e már tipikus széles svéd arcot, jellegzetes arccsonttal), akkor a ronda barna kifejezéstelen (!!!) gülü szemeim, az arcformám le kell írni még1x, mert bődületes milyen ronda. Akkor elállnak a füleim, nem olyan szép kecsesek. A szám.. mintha nem is lenne olyan kicsi. Mindez az egész egy szörnyen rövid nyakon. Nagyon utálom!
2022. ápr. 15. 23:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nagy barna szemeid vannak, és karakteres arccsontod (modelleknél ez pl. nagy előny). Ha nem tetszik a füled, engedd ki a hajad, vagy növeszd meg. Szerintem a keskeny szájjal sincs baj, valakinek jobban is illik az arcához. Nem lehetsz olyan ronda, biztos. Nyugi :)

7-es voltam.

2022. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
➕tudom, hogy ettől jóval nagyobb problémák is vannak az életben, nagyon hálás vagyok azért, hogy egészséges vagyok például, de az én kis semmitmondó életemben ez igenis nagy frusztráció nekem. Csak ennyit akartam még mondani, hogy nyilván én is a helyén kezelem, de azért bánt, hogy látom mások mennyivel szebbek.
2022. ápr. 15. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!