Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a termékek, amit...

Mik azok a termékek, amit csak férfiak, illetve csak nők tudnak használni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Páran haverok, évfolyamtársak kitaláltuk, hogy adni kéne ajándékba csak úgy viccből egymásnak olyan termékeket, amit csak az ellenkező nem tud használni, reakció tesztelés céljából.

Emiatt kérdezem, hogy esetleg valaki tud olyan példát mondani termékekre, aminek KZÁRÓLAG FÉRFIAK, vagy KIZÁRÓLAG NŐK tudják hasznát venni? Fel tudjátok sorolni?


Illetve pár ötletet tudtok adni, hogy mit kezdenétek vele, ha ellenkező nem-célcsoportú terméket adna valaki nektek?



2022. máj. 5. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Betét
2022. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Különböző kozmetikusmok, tisztálkodási szerek.

Pl. van külön férfi és női tusfürdő, sampon, stb.

Jellemzően a kozmetikai termékek zömét nőknek találták ki, pl. smink, körömlakk.

Ruhákból is sok nemre specifikus: pl. szoknyát álltalában nők szoktak hordani, különösen igaz a fehérneműk esetén: pl bugyi, alsó, melltartó. (Amúgy azt hiszem ilyen "vicces ajándék boltokban" lehet kapni vicces mintás alsót/bugyit ha az illető vevő az ilyen poénra. Ennek inkább a férfiak a célközönségei, főleg alsóban láttam ilyen verziót. Ha tovább akarsz menni, azt hiszem láttam valahol valami "pénisz pulcsi" szerű névre hallgató terméket is, szerintem az kifejezetten vicces/jópofa.)

Amit az első válaszoló is írt, pl. a menstruációval kapcsolatos termékeknek is kizárólag a nők a célközönségeik. Pl. betét, tampon, menstruációs kehely, tisztasági betétek, stb.

Aztán persze ott vannak a szexuális jellegű termékek: óvszer, vibrátor, stb.

2022. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Én pl. lányként kifejezetten zavarba jönnék, ha egy fiú osztálytársam mondjuk betétet ajándékozna nekem. Szarul is esne, amiért ilyen helyzetbe hoz, főleg ha több ismerős jelenlétében adja át. Olyan lenne, mintha korábbi "balesetre" akarna utalni. Szóval szerintem ez mindenképpen felejtős.

Tisztálkodási szerek esetén szintén hasonló a téma, az arra enged következetni, hogy az ajándékozó szerint nem tisztálkodsz kellően ritkán, azt az üzenetet hordozza magában, hogy "gyakran bűzlesz, biztos nincs egy rendes szappanod, nesze, csak ne bűzölögj tovább".

Ha valamilyen kozmetikai terméket kapnék, pl. körömlakkot, az is nyilván fura, de inkább arra gondolnék, hogy az illető szívesen látná ezt a színt a körmeimen. Esetleg tetszem neki... Mondjuk pasikén smink cuccot adni lánynak kicsit... xD

Ha pasi vagy és úgy akarsz lánynak adni valmai ilyesmit, akkor max akkor jöhetsz ki jól a szituációból, ha az illető közeli barát és valamilyen belsős poént tartalmaz a dolog. Pl. egy bugyi, amin a kedvenc sorozatotokból van valami vicces jelenet vagy a személyre specifikus vicces utalást tartalmaz.

Pasi esetében szerintem egyszerűbb, mert álltalában kevésbé érzékenyek. Itt sem árt, ha kicsit közelebbi ismerősök vagytok, de mondjuk egy gigantikus guminő viccesen tud elsülni egy megfelelő baráti közösségben. Nyilván kicsit zavarban lenne az illető, de azon túlmenve lehetne nagyokat nevetni rajta.

2022. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nőknek: borotválkozás utáni arcszesz, olyan erős illata van és csíp, kétlem, hogy bármelyik nő is használná.

Férfi: Menstruációs naptár, nylonharisnya.

2022. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Fütyimérő, boxer.


Magassarkú, tampon, rúzs, tanga.

2022. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Szempillagöndörítőt szerintem a legtöbb férfi életében nem látott, és még bizarrul is néz ki
2022. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
80%
Melltartó, tampon, betét / péniszmérő, heremelegítő (igen, létezik), szakállnyíró.
2022. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Férfiak is használnak tampont/betétet és nők is járnak prosztatarák szűrésre. Sok férfi jobban sminkel, mint a nők.


Hülye kérdés, hülye válaszokkal. Túl sok itt a cisz meg a heteró.

2022. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!