Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan van ennyi frusztrált...

Honnan van ennyi frusztrált ember a gyakorin?

Figyelt kérdés

Néha már összeszorult gyomorral írok ki bármilyen kérdést, mert sok válaszolónak az az első dolga, hogy beszóljon.

Pl. ha felteszek egy kérdést arról, hogy a cicámnak mi a baja, akkor azonnal jön egy olyan válasz, hogy minek nekem cica, ha nem tudok vele törődni megbetegszik.

Vagy ha házifeladat kérdést írok ki, akkor is beszólnak, miért nem nézek utána magamnak (pedig tudtommal arra is van ez az oldal, hogy feltegyünk ilyen jellegű kérdéseket is).

Ami viszont a leginkább feldühített, az az volt, hogy a szakmámmal kapcsolatos kérdést írtam ki, és azonnal beszólt valaki, hogy biztosan nem ez a hivatásom, mert túl retardált vagyok hozzá stb.


2022. máj. 5. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember alapból kötekedő természetű, erre pedig rátesz egy lapáttal, ha anonim módon mondhatnak akármit csak akarnak bármi következmény nélkül. Ez sajnos így megy a legtöbb közösségi médián, a legjobb amit tenni tudsz hogy figyelmen kívül hagyod, vagy jelented. :/
2022. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell használni az oldalt aztán kész, én napi 2-3 szor felnézek és elég is belőle :d játsz inkább vagy filmezz, itt túl sok a troll.
2022. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyrészt az emberekből egyre inkább tűnik el az empátia.

Másrészt meg,lehet tényleg vanabban egy kis jogosság,amit írnak. A házi feladattal egyetértek, illetve, ha leírod mi a helyzet a macskáddal (ivartalan e, biztonságos körülmények közt tartod e, orvosi ellátásban részesíted e) akkor tisztább képet lehet kapni. Viszont azt ne gondold, hogy a felelőtlen állattartáshoz tapsolni fognak.

2022. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez Mo., a való világ...
2022. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

“Viszont azt ne gondold, hogy a felelőtlen állattartáshoz tapsolni fognak.“


Pontosan erről beszélek, még a kontextust sem ismered, de már azt feltételezed, hogy állatbántalmazó vagyok. Ennyi erővel egy macska sem betegedhet meg, sőt a macskák megbetegedését az emberek okozzák… Pontosan arról van szó, hogy az emberek a legrosszabb forgatókönyvet képzelik el és normális válasz helyett inkább beszólnak.

2022. máj. 5. 23:11
 6/11 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy egy semleges kérdésre semleges válasz helyett elkezdenek kötekedni.
2022. máj. 5. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem ismerik a valódi kontextust,nem tudnak releváns tanácsot adni. Legjobb, ha leírod az igazat. A teljes igazat. Akkor fog olyan hasznos válasz is jönni, ami fog segíteni rajtad.

Illetve, tudod sok ember sok mindennel küzd, amit ilyenkor kivetítenek a kérdésre. Pl egy állatmentő, vagy civil szervezet tagja a felelős állattartásért. És hidd el, teljesen ki van a töke, ha olyasmit olvas, ami ellen harcol. Ilyenkor frusztrált lesz és beszól. Így már érted?

2022. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Itt kettőn áll a vásár.

Ez a hely egy gyűjtőhely.

Itt aztán van mindenféle ember: igazi elmebetegek is, szép számmal.

Viszont úgy látom, hogy te is nagyon könnyen megsértődsz, és olyat mondasz, ami problémás.

Ez sem jó dolog, ésszel kell itt mindent kezelni.

2022. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszoló tökéletesen összefoglalta az itteni helyzetet, valóban ez a kettő tényező erősíti itt fel egymást durván, a sokakban meglévő primitív és suttyó kötekedési inger, plusz a névtelenség kombinációja. Ehez még harmadik tényezőként hozzátenném a jelenlegi feszült időket, covid, háború, gazdaság, létbizonytalanság, és a csapból is ömlő gyűlölet és megosztás alapú propaganda. És eljutottunk a jelenhez.

Ezek tudatában próbáld meg kezelni a gyakorit is, ne engedd hogy a trollok vagy a rosszindulatú emberek felidegesítsenek, hiszen akkor máris nyertek, elérték amit akartak, főleg ha ezt ki is mutatod nekik. Számíts rá hogy sajnos ezek a fajta "válaszok" még jódarabig itt velünk fognak maradni, amíg nem változik meg a helyzet. Bár gyanítom nem fog, szóval ezzel együtt kell élni már, és jól kezelni.

2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

A magyar többsége a való életben és borzasztóan frusztrált: elhízott, beteges emberek általában rossz munkahellyel.


most ezek az ember feljönnek ide, és arc nélkül megmondják a tutit :D


én inkább már mosolygok azon, amikor mondjuk egy frusztrált titkárnő elkezd itt gusztustalan stílusban kioktatni, hiszen alacsonyabb pozicióban dolgozik nagy eséllyel, és láthatóan az idegeivel is komolya problémák vannak.

2022. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!