Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan van ennyi frusztrált...

Honnan van ennyi frusztrált ember a gyakorin?

Figyelt kérdés

Néha már összeszorult gyomorral írok ki bármilyen kérdést, mert sok válaszolónak az az első dolga, hogy beszóljon.

Pl. ha felteszek egy kérdést arról, hogy a cicámnak mi a baja, akkor azonnal jön egy olyan válasz, hogy minek nekem cica, ha nem tudok vele törődni megbetegszik.

Vagy ha házifeladat kérdést írok ki, akkor is beszólnak, miért nem nézek utána magamnak (pedig tudtommal arra is van ez az oldal, hogy feltegyünk ilyen jellegű kérdéseket is).

Ami viszont a leginkább feldühített, az az volt, hogy a szakmámmal kapcsolatos kérdést írtam ki, és azonnal beszólt valaki, hogy biztosan nem ez a hivatásom, mert túl retardált vagyok hozzá stb.


2022. máj. 5. 22:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a legviccesebb része a jelenségnek, hogy mennyi ember van komoly szereptévesztésben.

A legtöbb kérdésnél a válaszadók fele meg akarja nevelni a kérdezőt: elmondják, hogy máskor hogyan tegye fel a kérdést, számonkéri, amiért suli- vagy munkaidőben ír ki kérdést, megmondja, máskor hogyan fogalmazzon. Kabaré az egész.

Nagyon érdekelne, ezek az emberek mit dolgoznak és hogyan néznek ki.

2022. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!