Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet aggódni valóm egy ilyen...

Lehet aggódni valóm egy ilyen rossz vicc miatt?

Figyelt kérdés

Egy haverommal csináltunk ilyen prankeket az egyetemen, úgy hogy lányokat próbáltunk meg "felszedni". Ez úgy nézett ki, hogy kis párbeszéd után lehajlok a cipőmet megigazítani, és kiesik a zsebemből egy rakat gumi. Béna poén, de magyon sok reakciót kaptunk, és mindenki elviccelte a dolgot, jót nevettek az egészen. Aztán az utolsó lány akivel ezt megcsináltuk egy külföldi volt. Viszont nála amint kiestek a gumik a zsebemből, ő lesokkolt és elnémült. Majd pár másodperc múlva irtózatosan lehordott, hogy milyen gusztustalan dolog ez és hogy következményei lesznek. Mi csak néztünk hogy mi van, miért reagált így, vagy mit érthetett félre. Utána rohantunk, bocsánatot kértünk tőle, de teljesen máshogy fogta fel a dolgot, kb. Mintha megakartuk volna erőszakolni. Hiába mondtuk neki, hogy ez csak egy poén, nem hitte el nekünk, mert hogy őt biztos kinéztük valami miatt, és hogy csak az utolsó psychopaták csinálnak ilyet meg viccelnek ilyennel.


Őszintén megmondom eléggé besz*rtunk most. Elismerem, hogy elég hülye és gyerekes ötlet volt, nem gondoltuk át a dolgot, főleg a külföldieknél, mert ugye más kultúra és/vagy esetleg vallás. Félek hogy a csaj továbbviszi az ügyet, vagy az egyetemnek ír, vagy pedig feljelent. Ráadásul egy koliba lakok vele, onnan is kitud csapatni. Mit tudnánk csinálni? Sajnos nemtudom a nevét, kolin belül képtelenség összefutni vele így és mégegyszer elnézést kérni.



2022. máj. 5. 23:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha akarja akkor a szart is kiperelheti belőlem, mert hogy ő egy idegen országban van, megtámadták, a vallását nem tartottuk tiszteletben, megakartuk erőszakolni stb. Minden hülyeséget kitalálhat és igazat adnak neki. Nagyon félek hogy elbsztam a jövőm....
2022. máj. 6. 00:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit tud veled csinálni? Feljelent? A rendőrök halálra fogják magukat röhögni. Semmi nem tiltja, hogy egy rakat gumi legyen nálad.

Az, hogy más a vallása vagy a kulturája, az konkrétan az ő baja. Magyarországon a viselkedéseteket legrosszabb esetben is legfeljebb gyerekesnek vagy ízléstelennek lehet mondani, semmi büntetendőt nem csináltatok.

2022. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk látszik, hogy az egyetemen még említés szintjén sem foglalkoztok joggal. Különben nem félnél ennyire egy pertől. Illetve pedig sem fog eljutni az egész. Majd elmeséli a koliban a dolgot a barátnőinek, azok meg majd jól kiröhögik.
2022. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem emlékszel a reklámtáblákra?

"Ha Magyarországra jössz, be kell tartanod a törvényeinket!"

"Ha Magyarországra jössz, tiszteletben kell tartanod a kultúránkat!"

A csaj jött Magyarországra. Teljesen mindegy, hogy náluk (hol, Iránban?) mások a szokások és a törvények. Itt nem bűn óvszert hordani magaddal és lányokat megszólítani közterületen.

2022. máj. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Magyarországon magyar törvények. És akkor ebből rá is lehet jönni,mi következik. Semmi. Itt sokszor a komolyabb eseteket sem tudják megoldani,nemhogy egy gyerekes csínyt.

Illetve, ha az egyetem tudomást is szerez róla, max el kell mesélnetek mi volt. Amit tettetek nem bűncselekmény. Még csak nem is szabálysértés. Ez egy vicc. Én pl még lányként is jót nevettem volna rajta, és biztos tovább viszem a viccet :D Nem mindenki fap^na. De hát embere válogatja. Ha a csaj még zaklat, én simán odavágnám, hogy egy ilyen begyöpösödött csitrihez bottal se~

2022. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Azért reagált így mert ott nem divat ilyen idiótaságokat csinálni. Egyébként nem fog beperelni, azért egy ilyenért túlzás lenne, de szerintem egyetemista létedre ne csinálj több ilyen értelmetlen, szerintem kicsit se vicces dolgot
2022. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nemzetiségű a lány?
2022. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
Feljelent, a rendőrök meg röhögnek egy jót. Milyen indokkal? Egy csàvónak kiesett a zsebéből pár óvszer, csukják le? V mi?😂
2022. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Annyi eszetek lehetne, hogy muszlim (?) NŐNEK nem mutogatunk óvszert meg hasonlókat. Beperelni nem fog, ilyen nincs.


“hogy egy ilyen begyöpösödött csitrihez bottal se“


Tyű, te nagyon kemény vagy.

2022. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Én nem hiszem, hogy ez igazi eset. Az az érzésem, egy gazdag fantáziájú elme áll a kitalálása mögött.
2022. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!