Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van elegem ezen az...

Csak nekem van elegem ezen az oldalon a térítőkböl?

Figyelt kérdés
Többször volt problémám és segítsetek vagy tanácsot kértem ezen az oldalon, de mindig miután ki írtam a kérdésemet, akkor legalább egy ember ír nekem privát üzenetet arról, hogy az összes problémáim az isten hiánya az életembe. Például most írtam ki egy kérdést a mentális problémámról és írt is nekem valaki privát üzenetet. Azt írta nekem, hogy a mentális problémák egyre gyakoribbak a fiatalok és az öregek között, és ez az isten hiánya miatt van sok esetben és bibliából idézet nekem. Meg azt írta, hogy az összes gyógyszer amit pszichológus ír elő függőséget okoz, amivel 2 nagy probléma van.... az egyik az, hogy pszichológus nem írhat elő gyógyszereket mivel ezt csak pszichiáter teheti meg, a másik dolog a függőség mivel csak a teljesen komoly ügyek esetében használnak olyan gyógyszereket amik függőséget okoznak. Ezek közé tartozik például a Xanax ami az egyike a leghatékonyabb és leg közismertebb szorongásoldó és nyugtató, ami függőséget is okozhat. Ezelőtti egy teljesen más kérdést írtam ki és egy ember írt nekem aki a Szcientológia tagja, ami köztudottan egy szekta. Ezeken a példákan is látható, hogy olyan embereket keresnek akiknek éppen szükségük van segítségre és ezt azért csinálják, mert azokat a legkönnyebb manipulálni. Szerintem ez eléggé szánalmas és veszélyes, hogy itt próbálják híresztelni a hitet.

2022. máj. 7. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglakozol ilyen szektásokkal?

Nekem is írogat, de le se tojom.

2022. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
De hát nem egyértelmű hogy ha pánikrohamaid vannak és magadat bántod akkor csak elég a Bibliát olvasgatnod egy kicsit? Nekem ezt próbálták beadni 🤦 De nem tudom miért lepődök meg, a térítők és vallás fanatikusok mindig azokra próbálnak rászállni akik épp mélyponton vannak.
2022. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány ilyen felhasználó, szerintem nem sok, de aktívak. Ha válasz nélkül letiltod őket, amikor írnak privátba, rövid időn belül megszűnnek ezek az üzenetek, mert hiába írnak, nem értesülsz róla.


Persze ez csak egy alkalmazkodási lehetőség, hogy megkíméld magad tőlük, nem egészen a kérdésedre válaszoltam, viszont egy fokkal nyugodtabb leszel.


Amúgy meg kirándulj többet, szép idő van....

2022. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért húzod fel magad az ilyeneken? Miért nem tudod levegőnek nézni őket? Azzal most jobb lesz neked, ha a semmiségen rágod magad és felhúzod magad teljesen feleslegesen?
2022. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is szokott zsizzi írogatni.
2022. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Igen, csak NEKED!!!! Más hajlando belátni, hogy aki hivö, az a legjobb tanácsként csak azt tudja mondani amit az ö vallása szerint a legjobb. Ez az ö meggyözödése. Ennyi. Mindenki a saját értékrendje szerint ad "legjobb" tanácsot. Az egyik a hitet ajánlja, a másik esetleh, hogy menj Ukrajnába harcolni és akkor szünnek meg a mentális gondjaid, a harmadik, hogy naponta rendesen idd le magad a sárga földig, a negyedik nalami jo kábszert ajánl, és igy tovább. Ha nem tetszik, szépen válogass, vagy ha azt sem akarod akkor ne kérdezz ilyen forumon!
2022. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

ma 11:54

Ezek szerint te vagy a hittérítős. :D Jól felhúztad magad. :) Ellenpéldának csupa negatív tanáccsal jöttél, igya le magát, drogozzon, bezzeg a hit..., véletlenül sem olyannal, hogy valaki esetleg a sportot, vagy a relaxálást, stb. tanácsolja.

Mindegy, csak vicces.

2022. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem kaptam ilyen üzenetet.
2022. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Én se kaptam, de én amúgy is hiszek Istenben. Bogyókat viszont akkor se szednék, ha ateista lennék.
2022. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak azért lettem rájuk ideges mivel bele gondoltam abba mennyi olyan fiatal létezik aki önmagát keresi, vagy nincs megelégedve önmagával és depressziós. Vagy tegyük fel, hogy más a szexualitása és a családja nem fogadja őt el és ki ír ide egy ilyen kérdést ami az öngyilkosságal kapcsolatos, valaki ír neki egy ilyen szektából valamit abba a formában, hogy ez bűn és el kellene mondja a szüleinek. Ez a gyerek el mondja a szüleinek ezt és ők a legrosszabb létező módon reagálnak, és ez azt eredményezheti, hogy a gyerek öngyilkos lesz. És bárki lehet egy ilyen helyzetben, például az öcsém meleg és nagyon sokáig küzdött magával mivel a családunk nem fogadta el a melegeket. Amikor 13 éves volt, akkor öngyilkos akart lenni mivel úgy érezte mindenki gyűlöli őt a szexuálitása miatt. Szerencsére volt pár olyan barátja aki elfogadta őt úgy ahogy van, de ha ők sem fogadják őt el és itthon a szüleinktől sem kap támogatást ezen a téren, akkor attól félek már nem lenne itt közöttünk. Nem lenne bajom velük ha nem lennének károsak azok a dolgok amiket mondanak, azt hiszik minden tudnak mindenről és csak náluk van az igazság és a megfejtés minden kérdésre.
2022. máj. 7. 12:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!