Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek felnőtesebb?

Hogyan legyek felnőtesebb?

Figyelt kérdés

Már lassan 20 éves leszek.

Többször megkaptam hogy gyerekes vagyok, és néha én sem tudok komoly felnőttként gondolni magamra.

A személyiségem alapból nem komoly. Kissé csöndes vagyok, de a barátaimmal szeretek viccelődni, piszkálódni. Régebben elég könnyen megsértődtem, de ebben szerintem már fejlődtem.

Ha olyan közegben vagyok kimutatom az érzéseim, ha ideges vagyok vagy éppen szomorú. Elég őszinte vagyok.

Egyébként érdekelnek a lelki dolgok, és más emberek érzései. Mindig próbálok figyelni a számomra fontos emberek érzéseire. Ezt az oldalam elég kevesen ismerik, vagy értékelik.

Ezek miatt lehet szerintem hogy mások gyerekesnek gondolnak. Szerintetek változtatnom kéne ezeken? Vagy más miatt gondolhatnak gyerekesnek? Hogy lehetnék éretebb/felnőtesebb?



2022. máj. 8. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Idővel változik, szerintem mindenki úgy jó, ahogyan van. Ha neked így jó, jól működsz (értsd: dolgozol, tanulsz, éled az életedet), és ezzel nem okozol sem magadnak, sem másnak kárt, akkor nem kell ezen változtatni semmit.
2022. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok az első válaszolóhoz. Sőt igazából sokan "felnőttek" közül is jobban kedveljük azokat akik jó kedéllyel, viccelődve állnak az élethez (természetesen amellett, hogy normálisan élik azt lehetőségeikhez mérten), mint azokat, akik mindent komolyan vesznek.
2022. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!