Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két ülő ember beszélget, az...

Gabesz147 kérdése:

Két ülő ember beszélget, az egyik alacsonyabb padon ül, balra fordulva a társa felé. Jön egy harmadik, a bal oldalt ülőnek a vállára, a másiknak a combjára támaszkodik, oda ököllel. Elnézést kért a combra nehezedésért. Miért?

Figyelt kérdés

Testbeszéddel foglalkozókat kérdezném, köszönöm.

Valahogy zavart ez a helyzet, azért kérdezem.

Mintha azt sugallta volna, menjek el onnét.

Én voltam az alacsonyabb padon.



#Testbeszéd.
2022. máj. 9. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés informácio. Test beszédnél 3-4 külömbőző jelet szoktak mondani hogy valami következtetést lelehessen belőle vonni.
2022. máj. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm szépen, annyit tudok még írni, hogy a másik személynek a vállára tette a kezét, ők munkakapcsolatban vannak, és egy kis kioktatásba részesítette az illetőt, viccesen ugyan. Hol rá, hol rám nézett, ezért gondoltam, hogy nem kellene ott lennem, mozdultam, de maradjak csak, ő mindjárt megy. Nő volt az illető. Olyan irányító, határozott típus.

De az eset már jó pár napja történt, azóta is találkozom velük, semmi megjegyzés később egyik részről sem.

2022. máj. 10. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!