Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy napjainkban...

Miért van az, hogy napjainkban a nők a normális pasikat tönkre akarják tenni lelkileg?

Figyelt kérdés

Egyre többet tapasztalom, hogy művelt, okos, jószívű férfitársaimat kinézi egy nő magának. De ahelyett, hogy esélyt adna csak aljasságokat tesz. Játszmák, féltékennyé tevés, megalázás, hitegetést stb...


Lealjasodott a világ?


Ez a nők részéről a szerelem?


A rosszfiúk jók hétvégére, meg kalandnak. A jókat meg tönkre kell tenni? Ez a mai húszonéves korosztálynál figyeltem meg.


26/F



2022. máj. 9. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
#napiincel
2022. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Ühümmm, és a fordított esetre még soha nem volt példa a történelem során. Mesélj még!
2022. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fordítva is!
2022. máj. 9. 22:16
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Miért van az, hogy napjainkban a férfiak a normális nőket tönkre akarják tenni lelkileg?

De komolyan, én meg nőként azt figyeltem meg, hogy a normális nők nem kellenek a férfiaknak. Két típust választ a többség. A rbancot, mert az szexi, meg azt amelyik a földbe döngöli és beidomítja őket. Vagy olyan kapcsolatot keresnek ahol kihasználhatják a nőt, meg amibe nem kell a lelküket beleadniuk csak a farkukat, vagy olyat, aki totál leuralja őket és papucsot csinál belőlük. Az utóbbi típust királynőként kezelik.

És mielőtt azt gondolnád hogy ezt valami besavanyodott magány mondatja velem: boldog párkapcsolatban élek. Jelenleg. De a múltbéli tapasztalataim azok, amiket fentebb leírtam.

Nagyon ritka sajnos az a kapcsolat ahol mindkét fél egyenlő és nincs alá-fölérendelt viszony, ahol senki nem akarja elnyomni a másikat.

Nem kell az egészet a nőkre fogni, mindkét nem rosszul kezeli a másikat. Meg kell találni a kivételeket.

N

2022. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát egy normális huszonéves nem fog lelkileg tönkre menni a csajoktól. Valószínűleg azért tapasztalod mert kiscsajokkal vagy körül véve mert a rendes korodbeliek lepattintottak és ezek meg még nem akarnak komoly kapcsolatot.
2022. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem viszik túlzásba az aljasságot az emberek. Persze tudom, hogy nem minden ember gonosz 😀 nem akarom egyik nemet se általábosítani. Csak mintha az aljasság elterjedt volna. A tisztelet meg kezdene eltűnni.
2022. máj. 9. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

6, ebben igazad van.

De nem lehet nemekre bontani, szinte mindenki ilyen.

2022. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4-es. Én se vagyok magányos. Nagyon jól látod a helyzeted! Pont ez az alá-fölé rendeltség aggaszt.


A legjobb ember akit ismerek nagy egyéniség. Gondoskodó. Barátságos. De nem hagyja, hogy írányítsák. Rossz nézni ahogy tönkremegy...

2022. máj. 9. 22:25
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
És te honnan tudod, hogy én mit akarok a normális pasikkal csinálni? -_-
2022. máj. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk a férfi észre se veszi, hogy durván bánik a nővel.


Nekem is az exem olyan volt, hogy a rokonaim imádták, mert okos volt és a korához képest érett, de azt nem tudták, hogy az exem a hátuk mögött megjegyzéseket tett, hogy az ő családja többet ér.


Azt se tudták, hogy nekem milyen dolgokat mond, mint például, hogy egy senki vagyok és ostoba.


Amikor az ő barátaival találkoztunk, úgy beszélt velem mint egy titkárnénivel akit titokban dönget nyilvánosan lenéz és mondta a haverjainak, hogy meg is érdemlem, mert buta vagyok és kárt teszek mindenben.


Közben olyan birtoklási vágya volt, hogy már fuldokoltam tőle, ha azt mondtam hogy a szüleimmel nélküle szeretnék lenni akkor az utcán hangosan mondta nekem, hogy "Akkor b.szd meg!"...


Ja és állandóan az exeiről mesélt nekem.


Én úgy megutáltam,hogy nem akartam szakítani, hanem azt akartam hogy annyira visszakapja a sok szrt amit az arcomba hajított, hogy ő szakítson velem.

2022. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!