Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy napjainkban...

Miért van az, hogy napjainkban a nők a normális pasikat tönkre akarják tenni lelkileg?

Figyelt kérdés

Egyre többet tapasztalom, hogy művelt, okos, jószívű férfitársaimat kinézi egy nő magának. De ahelyett, hogy esélyt adna csak aljasságokat tesz. Játszmák, féltékennyé tevés, megalázás, hitegetést stb...


Lealjasodott a világ?


Ez a nők részéről a szerelem?


A rosszfiúk jók hétvégére, meg kalandnak. A jókat meg tönkre kell tenni? Ez a mai húszonéves korosztálynál figyeltem meg.


26/F



2022. máj. 9. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Sok a zavarodott ember, mindkét nemből. Ők aztán meg tudják nehezíteni a kiegyensúlyozottabbak életét. De hiba lenne nagy csoportokat ezzel azonosítani, ha rossz tapasztalataid vannak mostanában, az lehet véletlen is.
2022. máj. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem soha nem volt barátnőm és velem egykorú nők vagy fiatalabb nők mint lepattintottak. Elkezdtem ismerkedni nálam idősebb nekem tetsző nőkkel és lám azóta kapcsolatban vagyok. Életem első barátnője és bár 10 évvel idősebb nálam de abszolut megertjuk egymast. Tehát kerdezo lehet neked is ezt kene. Kezdjel el 36 eves nokkel ismerkedni, nagyon sok az egyedulallo es az olyan akinek gyereke sincs.

29/f

2022. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Én már nagyon örülnék neki, ha egy nő teljesen tönkre tenne, kisemmizne, megalázna, felmosó rongynak nézne, mert az azt jelentené, hogy végre történt valami az életemben.

A magánynál még az is jobb lenne, mert a magánynál minden jobb.

2022. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

Soha nem tudni mi megy le az ember fejecskéjében.

Én tapasztalatom szerint a nők tényleg csak azt játszák ki, használják ki, teszik tönkre aki szinte már kéri tőlük, úgy viselkedik. Az ilyen naiv srácokat a legkönnyebb átverni, és nem csak szerelem terén.

2022. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad, ez a világ úgy is megkapja amit érdemel.

23/f.

2022. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azért titeket férfiakat se kell félteni... 😅

(tisztelet a kivételnek)

2022. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz sajnos.

Borzalnas lett a világ, mindkét nem részéről, mondom ezt férfiként.

Ma pl egy normális, jóindulatú, nem szexhajcsár férfi egyszerűen nemtud ismerkedni, mert sok-sok férfi tönkretette ennek a dolognak a jelentőségét.

Ha néha- néha fel fel bukkan egy- két normális, már abban sem tudnak megbízni a nők.

Sajnos ezért inkább nem is ismerkednek, és kevés a társkereső nő, mert már mem bízhatnak meg senkiben sajnos.


Kűlönösen nagy szerencse kell ahhoz, hogy egy normális férfi társat találjon.

Régebben ez természetes volt.

2022. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Az durva, hogy csak az ujjal mutogatás megy, és felelősséget vállalni a hibákért már nem megy. Ez nem így működik, hogy tönkre akar tenni bárki bárkit. Kicsit a kereslet kínálat piachoz lehet hasonlítani a szívügyeket, tehát a kérdés, hogy van-e olyan értéked amitől te, te vagy?? Másik kérdés el tudod-e adni magad, és ez az ami sokaknak nem megy, és ezért nem megy nekik becsajozni/bepasizni, nem azért mert "normális" férfiak/nők.
2022. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!