Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nincs...

Mit csináljak, ha nincs motivációm tanulni?

Figyelt kérdés
Közeleg az emelt érettségi szóbelije, én meg kb egy mukkot nem tudok a 40 témakörből úgy rendezetten elmondani, de nem tudom rávenni magam arra, hogy nekiüljek.
2022. máj. 10. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Pont én is erről akartam kérdést kiírni.

Elegem van a tanulásból, teljesen kiégtem. Én mondjuk egyetemista vagyok, de most szembesültem vele, hogy nekem sosem kellett volna egyetemre mennem.

Bánom, hogy nem szakmát tanultam.


Sajnálom, hogy motivációt nem tudtam adni neked, de hasonló cipőben járunk, sorstársak vagyunk.


Délelőtt tanulj, délután pihenj. Este meg pláne. Ajándékozd meg magad valamivel, ha készen vagy a tanulással.

2022. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy mennyi motivációd lenne, napi 8+ órában egy gyárban dolgozni minimálbérért. Szerintem a tanulás jobban hangzik.

Amúgy valószínűleg az a probléma, hogy mivel nincs suli, ezért nincs napirended és mint a legtöbb ember, napi rutin nélkül nem tudsz magaddal mit kezdeni. Szóval legyen egy napi rutinod és máris rá tudod majd venni magad a tanulásra.

2022. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!