Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szólogat be mindenkinek?

Miért szólogat be mindenkinek?

Figyelt kérdés
Lakik egy 14 évescigánygyerek az utcába, aki ha elmegy valaki mellett mindenkire rá ordít valami nagyon-nagyon csúnyát legyen az öreg, fiatal, férfi, nő, gizda, izmos, fehér, roma, arab. Hogyha pedig meglát egy vele egy idős több emberes társaságot még azokra is rá mer ordítani. Elvileg már fizikálisan is ment neki embereknek. Van olyan aki már meg is verte pl egyik roma haverom akinek szintén beszólt. Ilyenkor persze mindig oda hívott 15 embert a kis utcába. És mostanában elvileg nem mer annyira dumálni mert beszólt egy olyan embernek aki civil ruhába volt, de rendőr és egy jó pénzbüntetést ki is róttak a családra. Az anyját talán lehet sajnálni, mert érdekes módon az anyja az egyáltalán nem olyan mint a gyerek. Láttam kis korában meg is nevelte amikor olyat csinált. Mégsem értem azt, hogy egy 14 éves általános iskolás gyerek miért meri ezeket meg tenni. Nála 3x annyi idős behemotokkal is akik ha akarnák ki fordítanák a gyereket. Az anyja mikor szóltak neki, akkor is rá szólt. Az apja viszont elvileg azt mondta egyik haverom apjának, hogy jól teszi. Meg neki akart menni. Nekem is mindig beszólogat, még én csak 19 éves vagyok. De még én is megtudnám verni, de inkább nem teszem. Mivel egy kis 170 centis kis sovány gyerekről van szó, aki nem is izmos. Nem akarom, hogy utána engem tegyenek korházba. Na meg egyszer haveromnak aki ismeri és akinek annyira nem szól be. Mutatta, hogy pillangó kést hord magánál. És azzal hadonászott ott előtte.

2022. máj. 11. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Más közeg. Ha az apja szerint jól teszi, akkor szerinted milyen környezetben nőtt fel? Akiket odahív magához, hasonlóak valószínűleg, ilyen környezetben él.


Ennek a vége az lesz, hogy egyszer vagy őt gyilkolják le, vagy ő öl meg mást.

2022. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!