Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire átlagos lennék? Ez jó...

Ennyire átlagos lennék? Ez jó vagy inkább rossz?

Figyelt kérdés
Többször mondták már, hogy egyéniség vagyok, de hát az emberek mondanak sok mindent. Igazából az egyeniségről se tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz dolog :D Viszont szörnyen gyakran kerülök olyan helyzetbe, hogy valaki mondja, hogy látott itt vagy ott, pedig még a környéken sem jártam. A munkahelyemen is van egy lány, akire sokan azt mondják, hogy olyan, mintha az ikertestvérem lenne. Képeken még a legközelebbi hozzátartozóim se tudják megkülönböztetni. Pl.küldött egy képet magáról a lány épp azt néztem amikor a bátyám mellém állt és mondta, hogy "mióta van lila kabátod?" (A lányon lila kabát volt). A masik ilyen, hogy mikor valakivel először találkozok gyakran mondják, hogy valahonnan ismerős vagyok neki, pedig elég kevés az esély rá, hogy valaha is találkoztunk. Arra tudok csak gondolni, hogy annyira átlagos vagyok, mint minden második lány az utcán és emiatt hiszik azt, hogy láttak már valahol meg ilyesmi. Szerintetek ez rossz dolog?
2022. máj. 14. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha netes tippek alapján trendi a sminked, a hajad és a ruhatárad is, akkor könnyen lehet, hogy mások is pont ugyanazokat a trendeket követik és ezért tök ugyanúgy néztek ki. Szerintem hátrány, ha nincs egyéniséged és csak egy sablont követsz.
2022. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk sose mondanak ilyet, de magamról azt gondolom, hogy teljesen átlagos vagyok. Mármint azt se mondják mások, hogy egyedi lennék, ne érts félre, de ilyeneket se mondanak mint neked. Viszont én szeretek átlagos lenni, szeretek nem kitűnni a tömegből. Bár én mindig is az a fajta voltam, aki szeret "elbújni", de ez, hogy valaki átlagos, önmagában nem negatív, csak ha annak érzed :) nekem pozitív, hogy az vagyok.
2022. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!