Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Intelligens lennék?

Intelligens lennék?

Figyelt kérdés
Az átlagnál nagyobb intelligenciám lenne? Nem egoizmus,de sok olyan tulajdonságom van,ami az intelligens emberekre jellemző:éjszaka nehezen alszok el,az agyam folyamatosan pörög,könnyen elunom magam,gyerekkoromban inkább az idősek társaságát kerestem(50 évesekét)mint a korombeliekét. Visszahúzódóbb voltam,kissé furcsa. A matek mindig is nagyon nehezen ment(egy iq teszten szerintem simán elbuknék),amit más megtanult 10 perc alatt,azt én fél óra alatt. De irodalmi téren elég jó voltam,idegen nyelvből(Romániában élek)egy versszakos verset perc alatt tanultam meg jelesre. Már 8 évesen történeket irkáltam,meséket regényeket,nem mondom hogy profi volta,de eléggé ment,valamint folyton tanulmányoztam a csillagászatot,egy könyvemben mindent leírtam róluk,és MINDEN érdekelt a csillagászattal,történelemmel kapcsolatban. Folyamatosan az ilyen könyveket bújtam és rengeteget tudtam róluk beszélni,nagyon kíváncsi természetem volt,ami érdekelt azt én teljes mértékben áttanulmányoztam. Sosem éreztem magam otthon a korombeliek között(ma már ez változott)gyerekoromban,csak néhány barátom volt.

2016. ápr. 4. 13:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem akartam egoistának tűnni csak érdekelne,hogy valóban intelligens vagyok vagy csak magas az iq-m. Még annyit,hogy nagyon át tudom látni a dolgokat,például filozófiai téren,ezeket már mások is mondták.
2016. ápr. 4. 13:50
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megbuknál az iq teszten, de magas az iq-d... És intelligens vagy, miközben itt teszel fel kérdést saját magadról, hogy majd idegenek mondják meg te milyen is vagy....
2016. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Pszichológiai téren is eléggé otthon vagyok,tudok olvasni az emberek reakcióiban,tudom ki mikor álcázza,hogy nevet vagy tényleg nevet és jól ki tudom elemezni az embereket.
2016. ápr. 4. 14:00
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Inkább figyelemhiányos/koncentrációzavaros vagy, mintsem az átlagnál intellugensebb, pláne ha nem megy a matek. ugyanis az jó indikátora az intelligenciának, mivel objektíven logikus, így az intelligens emberek hamar átlátják és gond nélkül tudnak "matekos nyelven gondolkozni".
2016. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Ezt töltsd ki, ha hibátlan körülire jön ki akkor lehet próbálkozni komolyabb tesztekkel, ez csak 125-ig van kalibrálva, ah jül emlékszem, ami pedig még mindig csak az "okos" ember, de nem kimondottan kiemelkedően intelligens.

2016. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, intelligens vagy-e, de szerintem inkább kicsit depresszióra hajlamos, magadba forduló, álmodozó. A környezeted helyett a magadban felépített világban élsz, jobban érzed magad ott.


Nincs ezzel semmi gond, sokan vannak így, de ennek nem sok köze van az intelligenciához. Inkább bizonyos területeken nagyobb affinitás alakul ki.

2016. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Olyan nagyon intelligens nem lehetsz, ha még azt sem vetted észre, mennyire zavaró, ha nem raksz szóközt az írásjelek után. De mint minden tinike, te is meg vagy arról győződve, hogy te több, jobb, érettebb vagy a többieknél. Nem baj, idővel kinövöd.
2016. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
47%

#5

Koszi a linket mar regota kerestem egy ilyen tesztet ami nem "gagyi" meg ha nem is ad pontos erteket.

2016. ápr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%

Sokan már felsoroltak egy pár "bibi-t" a leírásodban ,de itt van még egy:


"könnyen elunom magam"


Tudod az okos/intelligens ember SOSEM unatkozik! MINDIG könnyen feltalálja magát!

Egyébként sosem értettem ,hogy lehet unatkozni?...

2016. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Semmi extra nincs benned, egy átlagos ember vagy. Az hogy érdekel(t) a csillagászat, történelem, az nem jelenti azt hogy te egy szuperintelligens emberi lény vagy. Más embereket meg más dolgok érdekelnek, valakit a testépítés, valakit pedig az autók, motorok stb stb.. Nem vagy olyan különleges ahogy azt te hiszed. Ráadásul még ellent is mondasz magadnak (fentebb már említették) :D fogadd el hogy egy szimpla, átlagos ember vagy DE a környezetedben élhetnek olyanok akik kevésbé intelligensek mint te és így úgy tűnhet hogy te vagy a mindenható :D
2016. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!