Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azon emberek közül, akik...

Azon emberek közül, akik motivációs trénerekhez járnak, mennyi lett milliomos?

Figyelt kérdés

Ezek a motivációs trénerek azt hirdetik, hogy ők ismerik a siker kulcsát.


Hát érdekelne, mi lett ebből.


2022. máj. 15. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A siker nem mindenkinek az hogy milliomos lesz.
2022. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A motivációs trénerek lesznek milliomosok a sok hulyebol,akik hozzá járnak.
2022. máj. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Erről nem létezik semmilyen átfogó statisztika.
2022. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem jártam személyesen ilyen trénerhez, de vettem már online oktatóanyagot. Igen, milliomos vagyok (anyagilag is) illetve a gondolkozásom, értékrendem is sokat változott az elmúlt évek alatt.


Én megkockáztatnám, hogyha nem lett volna 1-2 ember, akitől tanfolyamot vettem, akkor most még mindig kutyakaját pakolnám valami raktárban 3 műszakban. Van ismerősöm, akivel együtt kezdtük.. és ő ugyanott dolgozik, ugyanazt csinálja immáron 12 éve.

2022. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
* azt kiemelném, hogy bizony sok a kamus, aki a csillagokat is lehazudja. Meg kell választani, hogy kitől tanulsz.
2022. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1


Meglehet, hogy így van, de ez a jelenség rendszerint arról is szól, miként legyen az ember jómódú. Tehát akik ilyen trénerekhez járnak, illetve ilyen témában olvasnak, azoknak egy jelentős része gazdag akar lenni.


Van ennek az egésznek egy spirituális oldala is, ami igazából csak divatezotéria. Ők is azt beszélik, hogy segítenek az álmaink életét megteremteni.

2022. máj. 15. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!