Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy Covid óta...

Miért van az, hogy Covid óta a legtöbb barátom eléggé "elzüllött"? 22/f

Figyelt kérdés

Volt ugyebár mindenkinek a megszokott élete a korona előtt, nálunk is mindenki már dolgozott. Mindig találkoztunk hétvégén a bandánkkal (8 fő), de nem volt mindig ivászat, jártunk pizzázni is, túrázni stb...


Aztán ugye jött a vírus, jöttek a lezárások, korlátozások, maradjotthon, kijárási (8-ból 4-en elvesztették a munkájukat ideiglenesen, 1 pedig azóta is otthonról dolgozik)... és mint a legtöbb ember, mink sem tartottuk ezt be, minden hétvégén másnál találkoztunk otthon... Ez így ment egész a korlátozások kezdetétől, aztán nyáron jöttek az enyhítések, pár koncertre elmentünk meg ilyesmi, de a többi hétvégeken megmaradt a "házibulik" szokás... Aztán ősszel indult megint minden elölről, és igy körbe-körbe...


És azóta is megmaradt a szokás, hogy mindig megyünk valakihez, de már nincs olyan hétvége hogy ne legyen masszívabb ivászat (pálinka+sör kombináció). Persze megint jön a nyár, úgyis fogunk ide-oda menni, koncertekre, többi haverhoz Szlovákiába, de már megint mondják, hogy ősszel jön a 6.-ik hullám, perszehogy majd megint indul a szopatás..


De több ismerősöm is mondja, hogy az ő baráti társaságukkal is ez lett, kb azért mert midenkinek elege lett a 2020-tól tartó csesztetésből, meg már megszoktuk ezt a dolgot, nem is hiányzik hogy szórakozóhelyekre, kocsmákba menjünk...



2022. máj. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Én inkább azt vettem észre, hogy a "Bocsánat, de félek a covidtól" volt nekem az udvarias szinonímája anbak, hogy "Bocs, nincs kedvem menni.". :D


Előtte mindig valami bugyuta kifogással álltam elő, aztán a covid alatt mindent a covidra fogtam. :D

2022. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Ez volt a legszebb a Covid időszakban. Mindenkinek volt egy tök legális, meg nem támadható kifogása.

2022. máj. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
nekem izs odatett a kovid. Folyton viszketnék a gerególyóim mióta elvertőződtem a kocidtól. R3gen voltak a sz3p idok amikor kapáltuk kinn a fődön. Ezek a mai generálciók n m tudnák már mi az a kapa, meg rotácios kapa meg botos szolárium. 89L
2022. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!