Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyent hogy mondhat egy anya,...

Ilyent hogy mondhat egy anya, pontosabban a barátnőm??

Figyelt kérdés

32 éves ez a nő én 29 csak szex van köztünk, csak arra járunk össze, mert ő nem akar komoly kapcsolatot amióta szakított a férjével.


Na és pont a szájával kényeztett, és ránk nyitott a 4 éves gyereke (aki egyébként még nem is nagyon ismer engem)...erre ez a nő meg ütötte és azt mondta neki "már bánom hogy megszültelek te köcsög" utána rá csapta az ajtót....utána ott voltam álló farokkal ő folytatni akarta, én meg inkább el jöttem onnan.


Mondtam neki hogy ez nem volt kicsit durva erre ő "nem már elegem van az egészből, nyugodtan akarok szexelni"


2022. máj. 16. 20:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Megbánta hogy gyerek vállalást.
2022. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyámügy de nagyon gyorsan különben szegény gyerekre 14 év szenvedés vár. Az ilyen nem anya, hanem szörnyeteg.
2022. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A gyámügy akkor tud közbeavatkozni ha a gyereken látható a fizikai bántalmazás esetleg egy pszichológus papírt tud adni arról hogy lelki bántalmazás jeleit látja, illetve, ha láthatólag nincsenek kielégítve a gyerek igényei, nincs rendes ruhája, nincs kajája, nem ihat tiszta vizet, etc.


Ezt sem úgy kell elképzelni, hogy a gyámügy azonnal viszi is a gyereket, hanem kimegy, körbenéz és próbál megoldást találni a gondra. Pl nem veszi el az éhező családtól a gyereket, hanem valami segélyhez segíti őket jutni, ha jól tudom.


Ez a sztori még csak alá sem támaszthazó bizonyítékkal. Gondolom nem vetted fel videóra az együttléteteket.

Illetve ha egyszer fordult elő attól még nem látod a folyamatos bántalmazást, csak sejtheted.


Szóval először is egy gyermekpszichológus kéne, aki megvizsgálja a gyereket és ő szól a gyámügynek ha szülséges.

2022. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Ja és azt se felejtsük el, hogy egy anya mindenféle f.szságot tud mondani a gyerekének indulatból amit amúgy nem gondol komolyan. Egy gyerek nagy felelősség és rengeteg figyelmet igényel, amikor pici és egyedül neveled állandóan minden figyelmed rá irányul, persze, hogy amikor 10 percet lennél egyedül és akkor is jön oda hozzád, akkor mondasz valamit mérgedben.
2022. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tedd össze a kis kacsóidat, h nem akar komoly kapcsolatot ez a nő-szerű lény Anyának nem nevezném.
2022. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
#4 Ne próbáljuk normalizálni a helyzetet. Nincs olyan élethelyzet amiben egy gyereknek normális azt mondani, hogy "már bánom hogy megszültelek", megütni pedig pláne nem az, főleg mikor semmi rosszat nem csinált, csak beszélni akart az anyukájával. Egy "nem igaz hogy nem lehet békén hagyni 10 percre!" vagy "nem megmondtam hogy a szobádban játszál?!" teljesen normális hogy elhangzik ilyenkor. De a fenti eset nem.
2022. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20%
Mert más még nem volt ideges a gyerekére. Én már hallottam hogy egy anyuka azt mondta a kb mindenen ordító gyerekének megbántam azt a három percet...
2022. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Akkor az is normális ha anyuka odamegy és fejbecsűri a főnököt, mert most pont ideges volt rá? Ja hogy az már nem, de a gyereket nyugodtan lehet bántani, mert hát ideges volt szegény? Értem én :D
2022. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem anya, csak gyereket csinalt. Horror.
2022. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen nő minek szül gyereket? Menjen el kurválkodni Svájcba, odavaló...
2022. máj. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!