Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire gáz a kapcsolat, gyerek?

Ennyire gáz a kapcsolat, gyerek?

Figyelt kérdés
Huszonévesekkel dolgozom együtt, én kicsivel idősebb vagyok. De férjhez akarok menni a barátomhoz, később gyereket, lakást szeretnék. Erre szinte lenéznek, hogy hogy van pénzem hitelhez (nem költök magamra annyit, mint ők), a gyerekeket utálják, meg kiszolgálni sem akarják a férjet, azt nem is tudom, miért kellene. Annyira utálok már velük dolgozni, ezt hallom naponta, hogy ők aztán nem cselédek, meg úgysem lesz saját lakás, de nem is tesznek érte semmit, nem gyűjtenek.

2022. máj. 17. 07:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem is kell ilyenekrol beszelgetni. Vagy valts temat, mikor feljon szoba vagy valts munkahelyet.


Senkinek semmi koze nincs ahhoz, h te mit csinalsz es miert.

2022. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem az. Szerintem ignoráld őket. Mindenki éljen a maga celjaiért. Te a sajátodra figyelj! Ők még a magukeval foglalkozzanak.
2022. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
A magánügyeidet (a pénzügyek is azok, meg a jövöre vonatkozó terveid is) ne beszéld meg másokkal
2022. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha nem 0-24 erről beszélsz akkor nem gáz. Akárhányszor dolgoztam női társaságban, mindig csak a kölykükről tudtak beszélni meg a férjükről. Mit csinált apjok tegnap, mit kívánt a kicsi szája, mit fog ma neki főzni, jhajjj de vicces mikor szidja hogy a kutyakaja finomabb mint a főztje 😍

Komoly, még ez is tetszett nekik. Milyen színűt fosott a gyerek,ez is fontos téma. Szerintem azt hiszik majd te is ilyen leszel azért állnak így hozzá. Már előre gyászolnak.

2022. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Te magad vagy a saját véleményeddel. De magadnak élsz és nem a külvilágnak !
2022. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Többet egy szót se szólj a magánéletedről. Az esküvődről se. Csak annyit tudjanak, hogy elmész szabadságra akkor.
2022. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Shaddark ***** válasza:
75%

Ez ilyen "csoportos felsőbbrendűségi" effektus lehet.

Valószínűleg nem sok mindent értek még el az életben ezért önbizalom hiányosak picit. EZ a téma teljesen jó lehet mind a hárításhoz, mind a kompenzáláshoz számukra. Mert valószínűleg belül aggódnak a saját, egyelőre kilátástalan sorsuk miatt. És a válasz a tagadás és hárítás amit az önvédelmi reflex generál. És persze a csoportos "nekem jó így, sőt" válaszuk picit könnyít a belső bizonytalanságon is, mert megerősítést kapnak egymástól.

Jókat tanácsoltak, ha elég empatikus és "emberismerő" vagy akkor megsajnálod őket és ha tudod mi mért történik, mi mire reakció akkor tudsz velük értelmesen kommunikálni harag és megbántottság nélkül.

Ha nem akkor inkább zárj mert mivel nem veled van a bajuk, ezért megoldani sem tudod ezt.

2022. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell megosztani a terveidet a kollegáiddal. Máarol n tudtok beszélgetni?
2022. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely az nem az a hely, ahol a másik magánéletére kíváncsi az ember. Oszd meg a terveidet a családoddal/barátaiddal, senkit nem érdekel, hogy mik a terveid a jövőre nézve.
2022. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Hol dolgozol? 🤩
2022. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!