Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félénk férfi esetén ezek a...

Félénk férfi esetén ezek a nonverbális gesztusok hogyan értelmezhetőek? Ezek alapján kedvel?

Figyelt kérdés
Munkatársam eléggé visszahúzódó, nem tart szemkontaktust szinte senkivel, néha egész nap nem beszél. 3. éve vagyok a cégnél, fél éve kezdett csak hozzám beszélni, általában minden nap 4-5 mondatot. Reggel, amikor meglát, köszön és mosolyog, de ilyen nagyon szégyenlős én (előtte fél évvel nem köszönt, a legtöbb munkatársnak most sem szokott). Néha észrevettem, hogy néz messziről. Ha csak gondolkozok és elmosolyodok magamban és véletlenül összenézünk, ő is elmosolyodik (olyankor a fogai is látszanak). Velem beszélgetéskor szokott szemkontaktust létesíteni, néha kicsit közelebb hajol, felhúzza a szemöldökét. Ezek alapján megkedvelt? (nehezen értelmezem a metakommunikációt, pillantásból konkrétan semmit nem tudok kiolvasni, testbeszédnél is csak a legnyilvánvalóbb érzelmek - sírás, nevetés - megy, ezért tettem fel a kérdést).

2022. máj. 21. 02:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek kicsit többet, csak annyi, hogy ne erőltesd nagyon rá, mert lehet szeret egyedül dolgozni. Vagy esetleg szégyenlős az elején.

Ha barátságos vagy és érdeklődsz utána akkor szerintem azt ő látni fogja és jobban megnyílik majd neked. Akár még odáig is eljuthatsz hogy őszintén kimondja neked milyenek az érzései irántad.

Magamból indulok ki, mert hasonlóan én is ilyen vagyok, mint ahogy őt leírtad.

2022. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!