Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy az olyan...

Normális, hogy az olyan rokonaimmal akik tudom, hogy mindenbe belekötnek, nem szeretnék túl sok mindent megosztani magamról?

Figyelt kérdés

Apám külföldön él, igaz nem jobb anyagi helyzetben mint mi de felsőbbrendűnek érzi magát akármitől. Mivel nem látja be ezeket a mérgező dolgait se változni nem fog de a kapcsolatot sem szeretném azért megszakítani vele.

Viszont tudatosan nagyon kevés dolgot osztok meg vele ami neki fel is tűnt, de nem mondhatom meg miért mert nem látná be.

Mivel keveset találkozunk küldünk egymásnak képeket, videókat, beszélünk telefonon, de mindenben amit küldök mondok azt érzem ő többre tartja magát. Mivel a huszas éveim közepén tartok sehogysem tudtam volna elérni annyit mint az 50 éves apám.. de nem igazán látja be.

Jogos, hogy ezek után nem igazán van kedvem vele megosztani a velem történt dolgokat? Hogyan kezeljem ezt a viselkedést?

Sajnos nem csak ő az egyetlen ilyen ember a családban



2022. máj. 21. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elmondanám, irigykedjenek csak ahogy a többi, ezzel a pacekkal egyik se bír, garázsban Benz copué, AMg, R8 minden játszik. Irigység ad erőt
2022. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csodálom hogy még beszélsz vele. Én nem bírnám
2022. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!