Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek mi a lányideáloto...

Fiúk! Nektek mi a lányideálotok? Itt gondolok: magasság, haj, szem, öltözködes, testalkat. És mi a véleményetek arról, ha egy lány túl sok sminket használ, és többet rak ki a kelleténél?

Figyelt kérdés
Kort is kérek, köszi az értelmes válaszokért <3

2021. máj. 3. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Lehet furcsa lesz amit irok, de nekem nincs egy ilyen kulso altal meghatarozhato idealom. Valahogy nekem ez olyan mintha egy etterwmben leadnek egy rendelest, de a valosagban ez nem ilyen. Barna haju lanybol is lattam mar nagyon szepet es kevesbe szepet is. Es ez igaz az osszes tobbi jellemzore. Az, hogy mennyi sminket hasznal engem nem erdekel, az o teste, de azert szeretnem anelkul is felismerni ot. :D

Miota rajottem, hogy nekem mennyire fontos, hogy a jovoben legyen csaladom egy lany kisugarzasa, jelleme es a gondolkodasmodja, mar fontosabb szamomra, mint, hogy tokeletes legyen a kinezete.


20/F

2021. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Magasság 140-180 de inkább 166cm alatt legyen.

Ne legyen túlsúlyos, vékony lányokat szerettem.

Szemszín barna, vagy kék

Hajszín barna

Öltözködés ami illik hozzá

Smink nem befolyásoló tényező nálam, nem igazán érdekel.

Belső: kedves, humoros, megértő, hűséges.

22/F

2021. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na ez egy nagyon jó válasz, bár minden fiú így gondolkodna, de ez a korombeli fiúk többségéről nem mondható el ugyebár :c
2021. máj. 3. 19:26
 4/15 A kérdező kommentje:
2es, en pont ilyen vagyok haha
2021. máj. 3. 19:28
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Nekem Caroline Ford
2021. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
150 valahány centi. Barna hajú fehér bőrű. Az öltözködése legyen egyszerű. Ne legyen túlsúlyos. Kedves, nőies, szeressen nagyon és akarjon gyereket
2021. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

A színek mindegy, ha nekem tetszik, szépnek tartom, akkor lehet barna, szőke, vörös, bármi. Magasságra legyen 175 cm alatt, szóval nálamnál kisebb. :D De igazából az se baj, ha velem egymagas vagy 180 centi, mert az nem óriási különbség. Testalkatra, vékony, sportos, edzett mert én is az vagyok és jó lenne, ha a barátnőm jönne velem edzeni és tudnánk együtt programokat szervezni, kirándulni és lenne ereje és állóképessége hozzájuk.


A többi igazából a belsőn dől el, illjünk össze, erre nem tudok mit mondani. Szokásos sablont írjam le, hogy kedves, humoros, törődő? Illjünk össze, aztán annyi. :D

2021. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

Vörös haj, egy magas velem, sportos test alkat, kicsi cici, ilyenek.


Ha sminkel, nincs esélye nálam. Csak normális emberekkel kezdek.


Csak a személyiség számít amúgy is.

2021. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

"Vörös haj, egy magas velem, sportos test alkat, kicsi cici, ilyenek."


"Csak a személyiség számít amúgy is."


Hmmmmm... 😆

2021. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Nincs ilyen, külsőre talán csak két kikötésem van, hogy legyen nálam alacsonyabb, és ne legyen kövér. Sokszor írtam már ideált, hogy "szőke hajú, kék szemű", és mindig az ellentettje jön be. Szeretem az átlagosabb lányokat, és bár óriási klisé, az tetszik a legjobban, akit kedvelek, szeretek.


25/F

2021. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!