Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő számára imponáló...

Ha egy nő számára imponáló egy férfi személyisége, kinézete, de önbizalomhianyos, szerény és kicsit szégyellős attólmég lehet számára egy nő számára vonzó?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2022. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. sokkal jobban bejönnek az olyan férfiak akik visszahúzódóbb, szerény személyiségek, én is ilyen vagyok. Nekem egyenesen taszító ha valaki nagyon magabiztos, főleg ha nincs is miért/mire annak lennie.
2022. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár ha nem szólít le, vagy próbál beszélgetésbe elegyedni, akkor nehéz lesz vele összejönni, de ettől függetlenül persze, lehet vonzó.
2022. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon is lehet az.

En szivesen kezdemenyezek is nala, de azert a kesobbiekben, kapcsolatban mar ne legyen az.


S egyetertek a 2essel, ez sokkal vonzobb, mint a nagyszaju, nagykepu pasi.

2022. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Rendszerint náluk én kezdeményezek. És ezt pozitívumnak tartják.

2022. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

És, ha nem határozott és nem mer az ember szemébe nézni? Az azért már "problémásabb" nem?

Meg gondolom csak szerénységtől, önbizalomhiánytól nem lesz valaki vonzó, ahhoz kell egy megfelelő kínézet meg egy személyiség is? (Ami persze már szubjektív)

2022. máj. 21. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerénység és a magabiztosság is járhat együtt. Sőt, hitelesebb ha valaki akkor is szerény, amikor lehetne durva is, nem pedig csak akkor amikor be van szarva.
2022. máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!