Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami tipp önbizalomhiány ellen?

Valami tipp önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés
kb semmi önbizalmam nincs, és nagyon nem vagyok magabiztos. félek az elutasítástól, és nagyon érdekel mások véleménye. nem tudok úgy kimenni utcára, hogy vigyem át a fejemben 5ször, hogy felvállalható vagyok e. nem érzem magam jól a testemben sem, mert soványnak érzem magam. (erre nyilván tudom,hogy mi a megoldás) valaki valami tipp?

2022. máj. 22. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipp : Amit felépítettél egy év alatt,azt egy nap alatt nem bontod le.

Keresgélj a témákban,kerüld ki a marhaságokat!

Lehet,hogy neked ugyanaz az információ mást vált ki,mint nekem.

Kitudja...

Keress egy mentort,valaki aki megtanít a talpadra állni...

2022. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenért tenni kell, viszont én a mai napig se hiszek abban, hogy ezt más megtudja neked mondani neked mitől lesz önbizalmad. Ezt csak te tudod magadnak, mert te ismered saját magad a legjobban.
2022. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass önismereti témában, keress egy hobbit, amiben jó vagy vagy élvezed, ne barátkozz olyan emberekkel, akik lehúznak. Vedd körbe magad olyanokkal, akik elfogadoak, megbecsülnek.
2022. máj. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan akarsz kapcsolatot teremteni, ha teljesen bezárkózol? Ez nem ellentmondás?
2022. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!