Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez ellen a fajta...

Mit tegyek ez ellen a fajta önbizalom hiány ellen?

Figyelt kérdés
Pályakezdő frissdiplomas vagyok és munkát keresek. Láttam sok álláshirdetést ahol a munka érdekesnek tűnt; tetszett volna; de nem pályáztam meg. Ugyanis ahogy olvastam a munkaköri leírást az az érzésem támadt hogy én ezt a munkát nem tudnam elvégezni; béna vagyok hozzá; elrontok majd valamit; más jobban megcsinálná. Nem tudom miért van ez. Pedig világéletemben jó tanuló voltam; diákmunka helyeimen mindig megdicsértek kiemeltek és komolyabb feladatokat is rám bíztak a diákok közül. Valamiért mégis félek. Félek hogy kudarcot vallanék és a főnökőm majd lecseszne és rádöbbennék hogy szar vagyok.

2017. okt. 3. 16:05
 1/2 manó1235 ***** válasza:
Nem szabad az ilyenekre rá pörögnöd, valahol el kell kezdeni és ha ne adjisten rontasz? Akkor is tapasztalatot szerzel és fejlődsz, mindenki hibázik. Minden kezdet nehéz, de ha így állsz hozzá akkor sosem tudod meg mi is lesz a végkifejlete a dolgoknak. Nekem már volt 3-4 munkahelyem eddig mindről negatív élménnyel távoztam sajna, de még mindig ugyan olyan lelkesedéssel járok interjúkra, és utóbb rájöttem hogy egyik esetben sem velem volt a probléma. :) Legyél bátor nincs veszteni valód. :D 23/L
2017. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak az hibázik, aki nem dolgozik.

Próbáld meg, és mégha nem is vagy elég képzett hozzá, állj úgy hozzá, hogy ezzel is fejleszted magad.

És ha más jobban csinálná?

Gyárban akarsz dolgozni?

Szedd össze magad, mert képes vagy rá.

Nézd meg kik vezetik az országot.. Nem értenek hozzá, mégsem zavarja őket. Pedig rajtuk nagyobb felelősség van mint rajtad.

2017. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!